canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Növbeti istifadeçiye sual verin...
Nelli  Nelli [Off] (29.10.2023 / 15:17)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
Basimin icindeki beynimnen birde ureyimnen...  hansi furseti qacirtdigiva gore hele de pesmansan?
Eksperd  Eksperd [Off] (29.10.2023 / 21:49)
2013-2014 iller arasi bir dovlet iwin qacirtdiqima gore 1 il kimi pewman oldum, ama bugunki gun deyiremki heqiqetende her iwde bir xeyir varmiw, ola bilerdiki maawi yuksek ola, amaki yenede iwci olacaqdim, emre tabe 

Her iwde bir xeyir var, neyin zerer neyin xeyir olduqun ancaq zaman gosterer bize, bugun heyfislendiyim bir wey geleceyde ne yaxwiki bele oldu deyeceyimiz bir wey olar..

Il tamamlanmaqina az qalib, ozun ozuve sual verirsen hec bu il men neyledim, bir cur illiy hesabat aparirsan yawayiwindan?
Nelli  Nelli [Off] (30.10.2023 / 23:49)
Dusunurem cox. Umumen 2023 agir kecdi bezi seylerden dolayi.xeyirlisi yene de. 
Isden sonra hansi mesguliyetlerle zamanini kecirirsen?
Eksperd  Eksperd [Off] (31.10.2023 / 00:00)
Belli bir iw saatim yoxdu axi, ele indide bu smsi yazib cixib iwime vaxt ayirib, sora tezden canim aza girirem) bele ama agliva gelen ve gelmeyen her weyi edirem

insan ne zaman azad olur sence?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (31.10.2023 / 09:50)
Azadliw vetilmir azadliq alinir. Her zaman azaddir insan. Bawima bir hadise gelib. Demeli dayim oglu Kurdexanida turmededir. Ora getmiwemki peredacha gonderim. Her kesin yaxini ailesinden dostundan ordadir. Bir kiwi gordum atam yawinda olardi. Gordumki hem uzgundur hemde megrur. Dedimki dayi kimin daliyca gelmisen dediki oglumun. Dedim Allah qapisin achsin
 Dediki Allah hech kesin qapisin bagkamir. Kimise mecbur getirib bura soxmur bu ozu pox yeyib gelub. Senin sozune cavab. Her kes azad dogulur.

Seddam Huseyn Qeddafi bu iki wexsler seninchun nece biri kimi qalib aglinda?sen nece taniyursan?
Nelli  Nelli [Off] (02.11.2023 / 10:51)
Ikiside ölub gedibde Ay Ferid.sene qeddafi lazimdi?)
En cox neyin mohtacligin cekmisem bu yasina qeder?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (02.11.2023 / 11:35)
1ci sinifden 6 ci sinife kimi maddi veziyyetimiz chox awagi olub. Onda chox weymiz chatmirdi. Indi her wey artiqlamasiyladir.

Ozune ne arzulayirsan amma bu seninchun en chetin bir weydir. Arzuna chatmaq uchun.
Nelli  Nelli [Off] (02.11.2023 / 11:38)
Saglamligimi istiyrem.    En sifirdan.   Teqvimde hansi tarixler senin heyatin qara yazilib?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (02.11.2023 / 12:47)
Qara yoxdur. Her wey mende yam yawildi. Qarani silirem hemuwelik menfi enerji veren adamdan iwden uzagam) menimki ye ich kef ele))

Ayda nece defe salona gedirsen sirf ozune gore.
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (03.11.2023 / 16:17)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
1ya 2 dəfə:)))
Наверх  Cemi mesajlar: 83920

<< 1 ... 8154 8155 [8156] 8157 8158 ... 8392 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (152)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7243 / 1156