canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Növbeti istifadeçiye sual verin...
Nelli  Nelli [Off] (16.03.2024 / 12:44)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
Dusub qalxdigim yixildigim vaxtlar cox olub.amma sukur bu gune.esas odu uzumuz ag aliniz aciqdi. Ugurlarda var ...      Heqiqeten de her kes ozune yarasani edir?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (16.03.2024 / 12:47)
Her kesi o qeder derinden tanimiramki bilim.yarawir ya yox. Amma men kime ne ediremse pramoy eynine oturur. Her kese yarawinini geyindirirem.

Savadli insan deyende aglina kim gelir? Eger milyonchu shousunda ishtirak etmek uchun devet alsaydin orda dosta zemg kimi kimin nomresin vererdin?.
Nelli  Nelli [Off] (16.03.2024 / 12:50)
Savad insanin heyatda ozune bir yere qeder nese etmesine komek edir. Bir yere qeder dunya gorusun artirir....amma insan olmaqcun savad yetmir .. Papama. Bir de 2 nefer basqa var...    hansisa esyani ogurluyublar hec?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (16.03.2024 / 12:54)
He Almaniyaya gelende kampda qalanda butun senedlerim olan kashelokumu ogurladilar(( dushunki pul yox( senedler yox( her sheyi sifirdan bashladim.amma sona qeder mubarize apardim. Yaxwiki zaqran pasport usyumde deyildi alinmiwdi(( hemin gun chox pis oldum. Heddinden artiq. Hech kesi tanimirsan pulun yox senedlerin yox(( ne edeceyimi bilmirdim. Amma men qalib geldim beli men gucluyem.. 

Son vaxtlar hansi musiqiye qulaq asirsan? Ozun ozunde zum zume edirsen?
Roya - Tut elimden
Nelli  Nelli [Off] (16.03.2024 / 12:59)
Ferqli olur qulaq asdiqlarim ..en  son "escape_narisuyu" idi. Etdiyinn en axmaq hereket ne olub?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (16.03.2024 / 13:03)
Kazino oynamagim. Shukur Allaha oynamiram daha. Chaliwiramki oynamayim. Gorekde ne qeder doze bilecem.

Inamini qazanmaq chetindir yoxsa ?
Umeyya  Umeyya [Off] (17.03.2024 / 16:06)
Məncə hə

Senin üçün feminist nə deməkdir.Onlara qarşı dusuncen?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (17.03.2024 / 21:33)
Menim uchun rahat wekilde fahiwelik etmek isteyen bir toplumdur. Bu wexsi fikrimdir. Adini azadliq qoyib qehbelik etmek isteyirler. Menim uchun bu bele duwuncedir. Ve onlara qehbe kimi baxiram bawqa hechne. Chunki bakidaki mitinqdir nedirnorda gordum bir dene taraz adam yox jdi. Bublarin xarabasinda adam yoxdur?

En xowladigin film hansidir? 
Dataport  Dataport [Off] (18.03.2024 / 00:38)
Şüşede name
Dataport  Dataport [Off] (18.03.2024 / 00:39)
Senin ?
Наверх  Cemi mesajlar: 83920

<< 1 ... 8214 8215 [8216] 8217 8218 ... 8392 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (152)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7262 / 1384