canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Darvinin nezeriyyesi
Mr_Miliyon  Mr_Miliyon [Off] (02.06.2014 / 21:49)
@Manitou@, ...
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (02.06.2014 / 21:55)
Mr_Miliyon, chox sagol.
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (02.06.2014 / 22:08)
Shekilin sag terefinde Darvinin esl qebridir. Shekilin sol terefindeki qebrin sheklini ise facebook-daki bezi sehifeler paylasharaq guyaki Darvinin qebridir deyerek insanlari altdatmaga chalishirlar. Shekilin sol terefindeki qebirin qabaq hissesinde yere baxdiqda sanki orda adama oxshayan nese var ve guyaki Darvin qebirde ezab görür kimi saxta melumatlari insanlara siriyirlar.
Elave edilmiş fayıl:
(101.04 kb.)
Yüklenib: 564 defe.
____ALLAHU_EKBER___  ____ALLAHU_EKBER___ [Off] (02.06.2014 / 22:36)
 Sebebleri qaldir aradan ..! Zahir olsun Yaradan !
Mr_Miliyon (022014/21:59)
@Manitou@, Ale enginnen qan damsin senin,ne bogazivi cirirsan..?Burda hec kes teist deyil...Lboyu ne olsa daniwir qanmadan,eqidesinden xeberi olmadan..:)
)))))
*_AmiQo_V_KaYFe_*  *_AmiQo_V_KaYFe_* [Off] (02.06.2014 / 22:41)
darvin yaxsi oglan olmiyib )
_siRiuS_  _siRiuS_ [Off] (02.06.2014 / 22:50)
Qedim Misir mifologiyasi- Allahlar dava elirdi, Yunan mifologiyasi- Allahlar malmulkunu arvadlarini bolushe bilmir davaya cixirdilar)
Roma mifologiyasi- her Allah dunyanin mueyyen hissesinde agaydi,dava dalash yoxudu)

bu qeder Allahlari ixtisar eliyib, xristianlarin bir, muselmanlarinda bir Allahi qalib. Day Allahlarin davasi qutarib,insanlar Allahliq davasina cixib...kim hansi eqideye inanir inansin.bunnan bashqalari niye narahat olur? Kenardan ele gulunc gorunen ideya mubarizesi gedir burda. Mentiq mena meqsed sebeb yekun ...hecne belli deyil. Herkes ozluyunde duzdu
____ALLAHU_EKBER___  ____ALLAHU_EKBER___ [Off] (02.06.2014 / 22:53)
_siRiuS_ (022014/23:50)
Qedim Misir mifologiyasi- Allahlar dava elirdi, Yunan mifologiyasi- Allahlar malmulkunu arvadlarini bolushe bilmir davaya cixirdilar) Roma mifologiyasi- her Allah dunyanin mueyyen hissesinde agaydi,da
sizin fikrinize hormetim var a arada sehvlerinde var.yenedeki fikirlerivi Darvin dosduna desen yaxwi olar
_siRiuS_  _siRiuS_ [Off] (02.06.2014 / 23:09)
____ALLAHU_EKBER___, Sehv mulahize!Darvin alimdi doslugumda ve maragimda olmuyub. Tekamul nezeriyesinin elmi izahini verib. Sehfdise cehenemde cayir-cayir yanacag.duzduse cennet baglaruna gedecey) bunnan bize ne? Her qoyun öz ayagunnan asilacaq)

menim dushunceme gore dunyani,dovru sistemi tenzimleyen ilahi quvve var.buna inaniram ve derk eliyirem...bunu qebul elemiyenleride derk eliyirem.kiminse eqidesini deyishmekcun dava elemek yersizdi. Sen Allaha dua ele savab qazan,o inanmasin gunah qazansin ) cox tebligat aparan,bunu prinsipe ceviren insani heqiqi iman sahibi hesab elemirem
____ALLAHU_EKBER___  ____ALLAHU_EKBER___ [Off] (03.06.2014 / 00:41)
_siRiuS_ (032014/00:09)
____ALLAHU_EKBER___, Sehv mulahize!Darvin alimdi doslugumda ve maragimda olmuyub. Tekamul nezeriyesinin elmi izahini verib. Sehfdise cehenemde cayir-cayir yanacag.duzduse cennet baglaruna gedecey) bu
dosdun deyende senin dosdunu yox Monitau nikin nezerde tutmuwdum.o Darvine inanir deye sozu ona deyirdim.
Qaldiki fikrivin son hisselerine yenede sehvdi.Quranda deyilirki ALLAH yolunda ALLAHin birliyi yolunda ölunceye dek mubarize aparin.onla mubarize men imanimi nie zeifletsinki onuda anlamadim
sumeyla  sumeyla [Off] (16.07.2014 / 01:27)
Insan meymundan yox Adem peygemberden yaradilib Allah terefinden.C.C
Наверх  Cemi mesajlar: 276

<< 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (3)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7514 / 938