canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil olQeydiyyat
ButulkaDominoDurakTic Tac Toe
İstifadəçi adı və ya ID:
Şifrə:


💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.

Son 10 mövzu

📌 Futbol tarixinden efsane sözler
Mövzudakı mesaj sayı: 115
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 10.12.2010 / 16:44 · #51
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Armudyanaq, ince-senet dirsen agzunda
Armudyanaq
ArmudyanaqOFF
🕒 10.12.2010 / 16:52 · #52
Zarafatsiz axsama ne yazacaqsan?
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 10.12.2010 / 16:54 · #53
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Armudyanaq, volendam bolshi volendm 0
Armudyanaq
ArmudyanaqOFF
🕒 10.12.2010 / 17:01 · #54
Mende emmen bolse, valendam bolse, besiktas 0. 10azn. besiktasin 0lu ne qederdi.?
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 10.12.2010 / 22:18 · #55
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Armudyanaq, 2kof menim zibilim yandi uje
Armudyanaq
ArmudyanaqOFF
🕒 10.12.2010 / 22:43 · #56
Black_Attack (10.12.2010/21:18)
Armudyanaq, 2kof menim zibilim yandi uje
Volendam texire salinib.
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 10.12.2010 / 22:44 · #57
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Armudyanaq, BILIREM))
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*OFF
🕒 10.12.2010 / 22:48 · #58
Sorusmaq eyib olmasin, neden danisirsiz?
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 10.12.2010 / 22:50 · #59
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, EYIB DOR DUNEN BU ARMUD QARDASHIMIZ)) MAAA QESHEY BIR OYUN DEDI CIBIMDE NE PUL VARDISA UDUZMUSHAM OTURUB INDI ONUN BUNUN AQZINA BAXIRAM... KISHILIKDE PUL NETUUUU:(((( SAQOLSUN ARMUDYANAQ QARDASHUMUZ))) AMA QETI SIFETINE CIRPMIRAM CUNKI OZUMUZKUDU)))))) ELE BASHUN CIXMASA YAXSHUDUR BASHU CIXANNAR XEYRIN GORMIYIB)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*OFF
🕒 10.12.2010 / 22:51 · #60
Black_Attack (10.12.2010/21:50)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, EYIB DOR DUNEN BU ARMUD QARDASHIMIZ)) MAAA QESHEY BIR OYUN DEDI CIBIMDE NE PUL VARDISA UDUZMUSHAM OTURUB INDI ONUN BUNUN AQZINA BAXIRAM... KISHILIKDE PUL NETUUUU:(((( SAQ
Etrafli melumat ucun tewekkur
Cəmi mesajlar: 115
<< 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 >>
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 1
Keçidlər