canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

SaNKi "Г" ...)
Black_Attack  Black_Attack [Off] (01.11.2014 / 08:51)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
uje get gede sanki millet ozu ozun dombalmish vezyete alcalmish vezyete salir sanki mecburdu hec anliyammiram,sabunnnan gezirler , bir uzune tupurusen o birin cevirir,ozunu qarshindakinin ona cox yuxaridan baxmaqa sherait yaradir,adi bi shey deyim
birinin evinde ishdirem ev yiyesi geldi 10 neferden 7si az qala dombalacaqdiki gel mene qoy, Vallah baxdim ev yiyesine hec belke o o fikirde dorki bullar menim qabaqimda dombalsunnar mene girenniy elesunner, men kimi cobana mellim desunner, ama neyniyey vezyet beledide, iki degeden bir mellim iki degeden bir ozu ozun alcaltmaq
menese maraqli olan bi sheydi bilirem gammuvuz diceysuz yox ala men heckime ne mellim deyerem ne qabaqinda eyilerem ne bilim ne boynubukuy dayanaram bilirem veshilersuz,
sadece maraqlidi neye gore bir insan digeri kimi insandisa ve Allah qarshisinda eyni huquqa malikdise ozun bu qeder ashaqi salir dierinin yaninda mecburiyyet olmadan)
cox_sarsildim  cox_sarsildim [Off] (01.11.2014 / 09:19)
He duz deyrasen ele adamlar var. Ama insanin qururu menliyi her weuden inde olmalidi. Olar ele bilir yaxwi edirler. Ama qiraqdan cox gulmeli gorunurler.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (01.11.2014 / 09:29)
cox_sarsildim (01.11.2014/09:19)
He duz deyrasen ele adamlar var. Ama insanin qururu menliyi her weuden inde olmalidi. Olar ele bilir yaxwi edirler. Ama qiraqdan cox gulmeli gorunurler.
Məncə sən o vəzyəti yaşamamısan)
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (01.11.2014 / 09:30)
Ishde chox olur bele hallar herden olurki soyuq havada zadda ishdiyib eliyiende biri elindeki roliki, pilvizatoru tulluyub deyirki ne herriyirem quru maasha ishdiyen adamam mecburdu bu soyuqda ishdiyim ishdemirem bleet deyib oturur bir yerde ele olurki hemin vaxt muduriyyet reski chixir tinnen o an hemin insan Usaim Bolt suretiyle qachir rolikin, pilvizatorun ustune reis yaxinlashan kimi deyir " mellim bunuda kraskaladim, onida kraskaldim indi kechirem o birisini kraskalamaga" demira kraskaladiq deyirki kraskaladim)))))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (01.11.2014 / 09:32)
@Manitou@, Ən zəhləm getdiyi şey özivi gözə və ya götə soxmag))
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (01.11.2014 / 09:42)
Black_Attack, Bele bir soz vare deyir " Bacarirsansa goze gir ancag ne bade gote giresen")))))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (01.11.2014 / 09:50)
@Manitou@, Sən onu digər mövzuda qeyd etməlidin dahiyane deyilib))
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (01.11.2014 / 09:55)
Black_Attack, Bu sozu 2008- ci ilde indi ishlediyim yere ishe teze duzelende orda ishliyen orta mektebden sinif yoldashim demishdi "Teze duzelmisen chalish ellesh goze gir gote yoxa goze"))))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (01.11.2014 / 09:57)
DaHidi başkanə deyə bilərəm
Urek~bow  Urek~bow [Off] (02.11.2014 / 02:01)
Ele seyleri coxu isi dusende edir ancaq birde ne bilim veziyyetde bezen mecbur edir evde dosta tanisa mende deyirem bu ne isdiye neyime lazim ehtiyacimda yox isde muduru gorende 180 derecede deyisen menem uzune mecburiyyetden gulurem ancaq zenneyi zehlem gedir)))))))
Наверх  Cemi mesajlar: 23

[1] 2 3 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7516 / 911