canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil olQeydiyyat
ButulkaDominoDurakTic Tac Toe
İstifadəçi adı və ya ID:
Şifrə:


💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.

Son 10 mövzu

📌 İstifadeçini Tap
Mövzudakı mesaj sayı: 1373
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 20.04.2016 / 17:12 · #931
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
atajam))
@Manitou@
@Manitou@OFF
🕒 20.04.2016 / 19:22 · #932
yuhle Ali yuhle )))
Eksperd
EksperdOFF
🕒 20.04.2016 / 19:23 · #933
@Manitou@ (20.04.2016/18:09)
Bu sozler o istifadechiye mexsusdur "Oyyy blyaaa men ne gundeyem ala Ali qayiyla nece danishdim, Elshad sen niye danishmirsan seni tutmuyub meni tutub, mahnin sesini alin aparir meni, Ali bayaqdan Els
)))))))))
@Manitou@
@Manitou@OFF
🕒 20.04.2016 / 20:46 · #934
Qebelede kanatla yuxari qalxdiqca hemin istifadechinin gotu donurdu tapin istifadechini))
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 20.04.2016 / 21:21 · #935
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
oda Elxan idide ala ikivizde donurduzda vapshe sen kime gelirsen?))))
@Manitou@
@Manitou@OFF
🕒 20.04.2016 / 21:26 · #936
O istifadechi Qebeleye gedende bashinnan tutub sixmishdi bir saniye olsun bele buraxmirdi bashini biraz gedennen sora " ala qardashimsan agacdig bir yerde saxla yoxsa ishiyecem shalvarima" deyirdi kimdi o nik?)))))))))))))))
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 20.04.2016 / 21:28 · #937
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
xaxxaxaxaxaxaxxa kankret biyabir eledune meni)))))))ama yetim shalvarima ishicem dememiwem axi eksine sen dirdun aqacdiqda saxla mende didim ala kafede gederik)))
@Manitou@
@Manitou@OFF
🕒 20.04.2016 / 21:48 · #938
ala Elxan mashini yolun qiraginda saxlamishdi sende bashini berk sixa-sixa yere dushdun sene dedimki Ali get ishiq stolbasinin dibine ishe sende dedinki ala yoxe qardashimsan tez surun kafeye yadiva geldi ?))
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 20.04.2016 / 21:49 · #939
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
he yadimdadi))))))))))
*~_MeLoDiKa_~*
*~_MeLoDiKa_~*OFF
🕒 30.06.2016 / 19:54 · #940
Rehmettiyin_Nevesi (17.02.2016/02:15)
Görüm tapaceysizz :)Demeli guya foruma gelme sebebi o idi ki Bunun sevgilisi buna xeyanet edib ve foruma girib. Bu da acıx çıxır (2013ün haqq hesabı) Sifte foruma girende hamıynan dalaşdı Ama söyüş za
He seni cox pis sevdim e 1 hefte,
Parolumu sen deyiwdin?) Day sene sozum yoxdue


Kimse hansisa qiz forumnan gedennen sora arxasiyca daniwmag hansi kiwiliydendi?
Cəmi mesajlar: 1373
<< 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 138 >>
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 1
Keçidlər