canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil olQeydiyyat
ButulkaDominoDurakTic Tac Toe
İstifadəçi adı və ya ID:
Şifrə:


💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.

Son 10 mövzu

📌 Esas odur daxili gözel olsun!
Mövzudakı mesaj sayı: 856
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 21.12.2010 / 14:04 · #1
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
BUNA USTUNLUK VERENLER HEC INDIYE QEDER OLUBMUKI CEMIYYETDE EYBECER BIRINE BAXASUZ?)
NEYE GORE HEMMISHE DIQQETIVI DAHA CEHLBEDICISI CELB EDIR? BELKE ONUN YANINDAKI EYBECERIN DAXILI GOZELLERDENDE GOZELDI?)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*OFF
🕒 21.12.2010 / 14:07 · #2
Ilk once onun xaricini gorursen axi.. Daxilini ne bilesen...?
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 21.12.2010 / 14:07 · #3
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, BES ONDA NIYE DAXILI GOZEL OLSUN?)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*OFF
🕒 21.12.2010 / 14:08 · #4
Black_Attack (21.12.2010/13:07)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, BES ONDA NIYE DAXILI GOZEL OLSUN?)
Ilk once xarici sonra daxili..
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 21.12.2010 / 14:09 · #5
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, SENCUN?
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*OFF
🕒 21.12.2010 / 14:10 · #6
Black_Attack (21.12.2010/13:09)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, SENCUN?
Ele hamiycun..
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 21.12.2010 / 14:10 · #7
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, MENIM YERIME DANISHMA.:)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*OFF
🕒 21.12.2010 / 14:11 · #8
Black_Attack (21.12.2010/13:10)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, MENIM YERIME DANISHMA.:)
Ele hami bele diyir..
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 21.12.2010 / 14:13 · #9
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, NECE DEYIR?)
COXU BELE DEYIR>>>UZDEN EYBECER OLSADA OLAR ESAS DAXILI GOZEL OLSUN!!! MENDE DEYIREM DAXILDA GOZELLIK AXTARANLAR NIYE GOZEL GOYCEK YARASHIQ NE BILIM NELERE BAXIRLAR?)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*OFF
🕒 21.12.2010 / 14:23 · #10
Black_Attack (21.12.2010/13:13)
*__*MeLeKLeR__KoRuSuN*__*, NECE DEYIR?)COXU BELE DEYIR>>>UZDEN EYBECER OLSADA OLAR ESAS DAXILI GOZEL OLSUN!!! MENDE DEYIREM DAXILDA GOZELLIK AXTARANLAR NIYE GOZEL GOYCEK YARASHIQ NE BILIM NELERE BA
SEN EYBECERE BAXİRSAN Kİİ, DAXİLİNİDE BİLESEN?? GEREY BUNUN BİR VİDİ OLSUN Kİ, ONU TANİMAĞA ÇALIŞASANDA
Cəmi mesajlar: 856
[1] 2 3 ... 86 >>
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 4
Keçidlər