canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Üstdeki istifadeçiye ürek sözlerini yaz...
ManGA_  ManGA_ [Off] (30.06.2012 / 14:28)
 KAGIZ HERWEYI ALMAGA QADIRDIR. Bu puldur
eeee Esmir yaxwi gorey gir elitada axirinci defe yazdigimi oxu sora daniw esebi vaxtimda sende
Pink__  Pink__ [Off] (30.06.2012 / 14:52)
ManGA_ (302012/15:11)
xmmmm sozum yoxdu heleki olmuyacagda bundan sora sene... Hec bilmirsen ne nedi , ele daniwirsane ... Bawa salmaga bele taqetim yoxduye bu son gunlerden sora.. Ne hevesim qalib nede taqetim... Ozun bi
neyse budu da senin dostlugun sen pis olsaydinda zeng vururdun derdleshirdin üreyini boshaldirdin he elaqen yoxdu daha olmuyacagda Toyada gelsende sag ol gelmesende.
ManGA_  ManGA_ [Off] (30.06.2012 / 14:55)
Pink__ (302012/15:52)
neyse budu da senin dostlugun sen pis olsaydinda zeng vururdun derdleshirdin üreyini boshaldirdin he elaqen yoxdu daha olmuyacagda Toyada gelsende sag ol gelmesende.
nc nc gorursenki agzinda deyirsenki pis olsaydin zng edirdin... Men zng etmedim etmedim bilirdinki pisem hec bilmedin ne etdiyimi quru bir smsde yazmadin... Neyse valla yenede sagol ozun bilen yaxwidi..here ozucun imish yaxwiki anladim
Pink__  Pink__ [Off] (30.06.2012 / 14:57)
ManGA_ (302012/15:55)
nc nc gorursenki agzinda deyirsenki pis olsaydin zng edirdin... Men zng etmedim etmedim bilirdinki pisem hec bilmedin ne etdiyimi quru bir smsde yazmadin... Neyse valla yenede sagol ozun bilen yaxwidi
yaxshi göreye her shey bu 25günde melum olu hörmetine göre sag ol.
ManGA_  ManGA_ [Off] (30.06.2012 / 15:02)
Pink__ (302012/15:57)
yaxshi göreye her shey bu 25günde melum olu hörmetine göre sag ol.
aydaa ozuvu necede haqli cixarirsane... Mene lazim deyile valla men sen haqqinda ne artiq nese demiwem bu vaxta qeder nedeki demerem...sadece meni yandiran oduki bir sms ne idiki sen yazmadin nolub sene.. Ureyindende kecmirdise zng etmey 1quru sms diyreme ne olan weyiydi axi.. Bilirsenki hecne deildi 3qepiyliy sms.. Sadece nebilime deyim 1gun vaxtin olmadi ya 2gun vaxtin olmadi 25gunde 1ce deqiqe vaxtin olmadi? Elinde telin yox idi leylanin teliylede maraglana bilerdin...
Pink__  Pink__ [Off] (30.06.2012 / 15:09)
ManGA_ (302012/16:02)
aydaa ozuvu necede haqli cixarirsane... Mene lazim deyile valla men sen haqqinda ne artiq nese demiwem bu vaxta qeder nedeki demerem...sadece meni yandiran oduki bir sms ne idiki sen yazmadin nolub se
men özümü haqli cixarmiram ne de sen haqlisan.Men indi de nolsun ki, aramiz yoxdu senin haqqinda ne pis ne yaxsi danishmiram hec danishmaramda niye yazmaliyam niye zeng vurmaliyam sen mene burdan bura yalan danishirsan neseye özün bilersen.
~A_N_T_i_K__V_A_R~  ~A_N_T_i_K__V_A_R~ [Off] (30.06.2012 / 15:36)
 BiLiReM, SeN MeN BiLDiYiM, QiZLaRDaN, DeYiLSeN!!!
Bir birinize zenq edin menede 103 atarsiz
Urey sozu bele olare
_WeRq_GoZeLi_  _WeRq_GoZeLi_ [Off] (30.06.2012 / 15:44)
Hamiwe antikvar olasan
ManGA_  ManGA_ [Off] (30.06.2012 / 15:55)
Pink__ (302012/16:09)
men özümü haqli cixarmiram ne de sen haqlisan.Men indi de nolsun ki, aramiz yoxdu senin haqqinda ne pis ne yaxsi danishmiram hec danishmaramda niye yazmaliyam niye zeng vurmaliyam sen mene burdan bura
aydaa ona sen yalan diyirsene ...men onla sohbet etmeycun dedim gedey bir yere..dedim birinci gedey sevdagile dedi yaxwi..sora didim yoxe getmiyey gedim bibigile sohbeti bilmirlerde ... Etdiy sohbet fisyo qutardi...ele bu sense bunun ne evvelin ne sorasin bilmedin daniwirsan..nese bagla sohbeti mende toya anara gore yox ,nede sene gore yox bawqa sebebe gore gelmiycem bir daha tebrik edirem leylani xowbext olsun ayri hecne diye bilmerem bundan sora..menimkide bele getireceymiw hecne ucun teessuflenmirem heyatdiye herwey olur..bow ver
Pink__  Pink__ [Off] (30.06.2012 / 16:04)
ManGA_ (302012/16:55)
aydaa ona sen yalan diyirsene ...men onla sohbet etmeycun dedim gedey bir yere..dedim birinci gedey sevdagile dedi yaxwi..sora didim yoxe getmiyey gedim bibigile sohbeti bilmirlerde ... Etdiy sohbet f
hec olmasa düzünü deyerdin ama özün bilen meslehetdi.Anarlada özünüz bilersiz vaxtinda dediylerime önem vermedin belke ele yaxshisi budu.Cox sag ol deyir sene de qismet olsun.Teessuflenmelide hec ne yoxdu. senin ki, sende menim ki, mende sag ol.
Наверх  Cemi mesajlar: 4194

<< 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 420 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6573 / 1391