canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

sevdiyim seirler
SeVgi(!!)WeRaBI  SeVgi(!!)WeRaBI [Off] (15.02.2015 / 23:39)
 Məɴdəɴ ѕorυşυrlαr ɴiyə вυ qədər ciddiyəм, əѕliɴdə нər αdαмı ɢülüşüмə lαyiq вilмirəм !
KoNCeNo, birazdan poyemada soyleyecem menle gele bilmesen get yat
BaGiSLa_MeNi_ALLaH  BaGiSLa_MeNi_ALLaH [Off] (16.02.2015 / 00:20)
Yazan olsa xbr elesin
SeVgi(!!)WeRaBI  SeVgi(!!)WeRaBI [Off] (16.02.2015 / 02:26)
 Məɴdəɴ ѕorυşυrlαr ɴiyə вυ qədər ciddiyəм, əѕliɴdə нər αdαмı ɢülüşüмə lαyiq вilмirəм !
. . . .
BaGiSLa_MeNi_ALLaH  BaGiSLa_MeNi_ALLaH [Off] (16.02.2015 / 02:36)
Gününü məsciddə keçirən peyğəmbərin,gününü internetdə keçirən ümmətinə əhsən!
Ağlamaqdan gözləri qizaran peyğəmbərin,manitor qabağinda
oturmaqdan gözləri qizaran ümmətinə əhsən!
İbadət etməkdən ayağlari şişən peyğəmbərin, internetde
yazişmaqdan barmaqlari şişən ümmetine əhsən!
Gecələri sübhə qədər quran oxuyan
peyğəmbərin,gecələri sübhə qədər statuslari oxuyan
ümmətinə əhsən!
Namaz halinda üzüyünü fəqirə
ehsan edən Əlinin, internetdə qizlara 5 azn-lik kontur
hədiyyə edənlərinə əhsən!
Kor kişidən həya edib
pərdə arxasinda dayanan Fatimənin, internetdə tanişliq edən, romantik şəkillər paylaşan, sevgi
macərasi yaşayan hicablilarina əhsən!
Bir sözlə mənə
əhsən,sənə əhsən, ona əhsən, bizə əhsən, sizə əhsən,
onlara əhsən.....

Qaqa maraqli seydi
SeVgi(!!)WeRaBI  SeVgi(!!)WeRaBI [Off] (16.02.2015 / 02:47)
Güllər içində keçsə də ömürüm, sənin üstünə gül iyləməm Gülüm, səni iyləmək ölümsə egər sən buna dəyərsən inan ay Gülüm. Bir ulduz seç özün üçün səmadan gözlərin kimi parlaq, sənin kimi şirin olsun, bir ulduz da mənə seç, parlaqlığı əhəmiyyətli deyil yetər ki sənə yaxın olsun.
SeVgi(!!)WeRaBI  SeVgi(!!)WeRaBI [Off] (16.02.2015 / 02:49)
Mənə səni sevirəm dediyin zaman bu yalan belə olsa bu yalanı dünyanın bütün gerçəklərinə dəyişməyə hazıram. Sevgi insanın həm dostu həm də düşmənidir. İnsanı onun kimi yıxan, onun kimi sevindirən bir şey daha yoxdur həyatda
SeVgi(!!)WeRaBI  SeVgi(!!)WeRaBI [Off] (16.02.2015 / 02:51)
Dünən də bügün də sabah da ürəyində ürəyin qədər yanındayam özünü tək hiss etdiyində əlini ürəyinə qoy həmişə ordayam. Ulduzlar səmada sürüşərkən, mələklər isə oynaşarkən, sən isə dalıb məni düşünərkən, səni daim ürəyimin dərinliklərində izləyəcəyə(i)m
SeVgi(!!)WeRaBI  SeVgi(!!)WeRaBI [Off] (16.02.2015 / 02:51)
Bir ümid quşu çək ürəyimə ağ olsun tükləri ürəyin qədər təmiz olsun. Bir qanadı sənin üçün digər qanadı da sevdiyin üçün çırpsın. Eşqlərin ən soylusu birkən bir çox olandır sevginin ən gözəli paylaşılan əməkdir,
SeVgi(!!)WeRaBI  SeVgi(!!)WeRaBI [Off] (16.02.2015 / 02:52)
sevginin ən gözəli paylaşılan əməkdir, Eşqlərin ən soylusu birkən bir çox olandır mənfəətsiz və sərhədsiz paylaşılan ürəkdir. Dəli bir yağış olsam səni yağdığım yerlər/ yeyərlər qədər sevərdim. Dəli bir külək olsam səni əsdiyim yerlər/yeyərlər qədər sevərdim. Amma mən yalnız dəliyəm və səni al/götürdüyüm hər nəfəs qədər çox sevirəm.
SeVgi(!!)WeRaBI  SeVgi(!!)WeRaBI [Off] (16.02.2015 / 02:54)
Gözəlsən, şirinsən, şahanəsən. Çəkdiyim əziyyətimə tək bəhanəsən. Mələkmi? Şeytanmı? Bilməm ki nəsən. Tələdən tələyə atsansa da olar mən səni sevirəm sən sevməsənsə də olar.
Наверх  Cemi mesajlar: 705

<< 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 71 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (3)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7487 / 792