canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

sevdiyim seirler
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:38)
  CaLiŞ MeNe BaĞLaMa. ♡ !!!!!
Bır gece qızın döyündü qelbıedı.sevgılımden mektub almışam.Mektubu açanda 3 kelme gördü Bağışla Özgeye Nişanlanmışam
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:39)
-- Bir adam aylarca süründüyü bir qızın arxasınca "Eşi onsuzda fırladırdım" deyirse.... cümlenin başında işletdiyim ADAM sözüne göre sizden üzr isteyire
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:40)
eger hacansa sevgilinden ayrilsan bilki o
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:40)
eger heyat bir gun bizle oyun oynayib ,seni meni qollarmdan alib baskasina qismet ederse,toy gununde seni reqse qaldiracaq ilk mahni cenaze marsim olsun canim
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:41)
Sen- yıllardır beklenen özlenensin. -- Yalnızlığın acısını sordum yüreğime o günden bugüne qan damlıyor gönlüme
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:41)
men seni cox ama cox sevdim sen meni hec sevmedin.Seni ureyimde yasatdim elin menim elime deyende,gozlerin menim gozlerime baxanda ucmaga qanadim yox idi seni yene de sevirem ama qurtardi...
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:42)
-- Ayrildiq seninle pesmanam yaman. Heyatdan umidim uzuldu inan. sevincim sadligim herseyim yalan. Tek arzum bir daha seninle olam.....
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:42)
Ayriliq qapini doydu bax yene. Zulm edir sevginde sensizliyinde. Anlamaz bu qelbim, dozmez bu derde, De sensiz men nece yasaram bele. en gozel anlarim getdi seninle.....
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:43)
Unutdugunu sandığın her deqiqe seni düşünmekle kecdi yoxluğunda,ne qeder istesemde axtara bilmedim,istemediyini düşünerek.Sanki menasiz olan her şey meni tapdi sensiz.Menim ucun xosbextliyin menasi sensen,sensiz xosbextlik sensiz rahataliq olmaz inan.Geri gel ve heyat ver men mehv olmamis meni tap
_SeVdAsIz_UrEk_  _SeVdAsIz_UrEk_ [Off] (20.02.2015 / 22:44)
Yat Gozlerim! Nedir bu geceye usyanin! Usyan etsen ne olacaq ki elbetde olacaq sabahin.. Cavablarin geceye gizlenmemiski axtarasan. Baxma Bosuna! Fermanin ulduzlara yazilmayib ! Behane etme sevdani geceye,goz yaslariniverme zifiri bir kedere, Qisqiriglarini SEPME SESSİZLİĞE! cirmaqlama divarlari Kederli kederli sozlerl
Наверх  Cemi mesajlar: 705

<< 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 71 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (3)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7472 / 1016