canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Men etiraf edirem_____________
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (31.08.2016 / 03:16)
Indi beynimde Bir Kitabin Ssenarisi var Lakin Onu Tam yazib Kitab Halina Getirmekcun Savadim tehsilim Yetersizdi.
Yeniki Hadiseleri nece Birlewdirib Nece Erseye getirmeyi bilmirem.yazicilar bunu Hadiseni nece birlewdirir O hakda Anlayiwim yoxdu.
Amma Bununda Bir yolun tapmiwam Tek yox Werik yazmaq istirem bu kitabi Yeni birlikde Komekli Yazib sonra Hansisa Savadli bir edebiyyat mellimine Ve ya Yaziciya (taniwliqla taniw talib)Bu kutabi Tehlil etdirmek Ve Seheri duzeldib Tam Hazir vezyete getirecem.
Kitabi Koncenno Nikiyle Yazmaq Istirem.
Birlikde.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (31.08.2016 / 03:18)
Kitab Melodrama,Dram,Romantika janrinda Olacaq.
Adeten Wen zarafatcil gumor Hissi guclu olan insanlarin Romantik Hisleride Guclu Olur.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (31.08.2016 / 03:24)
Bunu Yazmaqda Meqsedim ozumu Hansisa Heyatda Hecneye Nail olmuyub digerlerin Laga Qoyan Qoyunlara Muzakire Etdirmek deyil ozumu.Sadece Bir Dost kimi Taniw Kimi Gunumuzun cox Saatin Ailemizle Yaxinlarimizla deyil Mehz burda Bir birimizle Kecirdiyimiz 40,50 neferlik Hardasa Virtualda Olsa Yaxinlawdiqimiz Insanlardan Destek Alsam Bu menimcun Elave Motivasiya Ve Ruh yuksekliyi yaradar Ve Bu meqsedimin Dahada Ugurlu Olacaqina Dahada Cox inamim artar.
Onshz Bu kitabin ssenarisi cox gozeldi ve wedevrde Ola biler Eger herwdy duzgun yazilsa Yeni Cox sehvler olmasa.
Bele bir kitab yaza bilsem gelecekde O kitabin kinosunun cekilmeyin qarwima Meqsed qoyub onun reallawmaqi ucun herweyimnen kecerem.hemde orasi artiq cetin birweyde Olmaz indi ele teklifleri deyerlendirmeye Cox rejissorlar hazirdi istenilen studiyaya gedirsen kitabi teqdim edirsen beyenilirse Rejissor terefinden Kino cekilir ona Yoxluyacam ozumu gorum nolur hele.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (31.08.2016 / 03:24)
Harri Porteri yazan xalawkadan neyimiz eskiydi )
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (31.08.2016 / 03:25)
Konciiii hardasan tepene daw Gel cix kitab yazaciq senle
@-EkSpErD-@  @-EkSpErD-@ [Off] (31.08.2016 / 14:47)
2,3 gundu kankret gotbaw kecir
_~XEZAN~_  _~XEZAN~_ [Off] (31.08.2016 / 20:53)
Bilseydimki atam rehmete gedecek,ona xosh olsun deye heyatimin en boyuk yalnishini etmezdim.
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (31.08.2016 / 21:13)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
_~XEZAN~_, Qiz ele bdunyaya gelenden qurban olur kimese gore....
_*AY*_  _*AY*_ [Off] (02.09.2016 / 11:36)
_~XEZAN~_, Allah sebr versun
Black_Attack  Black_Attack [Off] (02.09.2016 / 11:36)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
_~XEZAN~_ (31.08.2016/21:53)
Bilseydimki atam rehmete gedecek,ona xosh olsun deye heyatimin en boyuk yalnishini etmezdim.
?
Наверх  Cemi mesajlar: 17045

<< 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 1705 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (292)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6520 / 770