canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Men etiraf edirem_____________
Leyla@Quliyeva  Leyla@Quliyeva [Off] (10.10.2016 / 05:56)
Inci-cicek (102016/06:52)
Men demek olar hec yere gedmirem yeni hansisa instanciyalarin qapisin doymurem. Adi ev xanimi heyati yawayiram. Wukur ki beledi. Yoxsa uc gune mehv olaram. Internetde bezi weyleri gorunce deli olmaq
Ele bir olkedeyik ki haggini teleb etmeye qorxursan.eksine seni borclu çixarirlar.internetde de ifrat derecede iyrenc hal alib.kiminse şexsiyyetine menliyine rahatligla toxunula bilir
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (10.10.2016 / 06:01)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Inci-cicek (102016/06:46)
Men de artiq oz indiki milletimizin insanligina nifret edirem (((((Yawamaq iademirem bu olkede
Harani gezdimse.olkemizden dogma bashqa yer tapammadim elexsus boyuyub boya basha catdigim yer
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (10.10.2016 / 06:02)
Leyla@Quliyeva (102016/06:56)
Ele bir olkedeyik ki haggini teleb etmeye qorxursan.eksine seni borclu çixarirlar.internetde de ifrat derecede iyrenc hal alib.kiminse şexsiyyetine menliyine rahatligla toxunula bilir
Demek oglani olumune doyuller etrafdakilar mobile cekir. Qiz qiwqirmagdan ureyi diyanir. Bunlar soyuqqanliliqla cekiller. Men baxa bilmirem ele weylere Allah hakki. Gordum pis oluram yanomdakina aciqlandimki redd eledeee nedi baxirsan . Ozumu saxlaya bilmedim. Ne demekdi bu dunyanin sonudu?
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (10.10.2016 / 06:04)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (102016/07:01)
Harani gezdimse.olkemizden dogma bashqa yer tapammadim elexsus boyuyub boya basha catdigim yer
Dogmaliqdan getmir sohbet her qariwona qurban olum. Yuxardakilardan gedir sohbet. Ne bilime...dehwet vezighetdeyem wukr ediremki men mecbur olib haralarasa gedmirem. Iwlemirem. Bank qapisi, hansisa instanciyalarin qapisin doymurem. Marwruta minmirem. Allaha cox wujur.
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (10.10.2016 / 06:05)
Inci-cicek (102016/07:04)
Dogmaliqdan getmir sohbet her qariwona qurban olum. Yuxardakilardan gedir sohbet. Ne bilime...dehwet vezighetdeyem wukr ediremki men mecbur olib haralarasa gedmirem. Iwlemirem. Bank qapisi, hansisa in
Duzdu garagundu veziyyet:)
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (10.10.2016 / 06:07)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (102016/07:05)
Duzdu garagundu veziyyet:)
Evde oturmaq hrc yaxwi weyde deyilmiw. Dunyadan xebersiz olursan. Men televizora demek olar baxmiram. Valla girdiyim yer birce buradi. Demek olar cox weyden xebersiz yawiyiram qefesde quw kimi. Ona gore wok oluram bele weyler gorende...
Leyla@Quliyeva  Leyla@Quliyeva [Off] (10.10.2016 / 06:10)
Inci-cicek (102016/07:02)
Demek oglani olumune doyuller etrafdakilar mobile cekir. Qiz qiwqirmagdan ureyi diyanir. Bunlar soyuqqanliliqla cekiller. Men baxa bilmirem ele weylere Allah hakki. Gordum pis oluram yanomdakina aciql
Deyirsen komek eliyin qiymayin doysunler.deyir neyme lazim ozumu zibile salim.başimi agridim.magazafa pesok kloku cirilib yeretokulur satici supurub meşoka tokur sonra da millete satir.millet de qoyun kimi alir.dillendim borclu çixdim alicinin biri deyir beyenmirsen alma
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (10.10.2016 / 06:12)
Inci-cicek (102016/07:07)
Evde oturmaq hrc yaxwi weyde deyilmiw. Dunyadan xebersiz olursan. Men televizora demek olar baxmiram. Valla girdiyim yer birce buradi. Demek olar cox weyden xebersiz yawiyiram qefesde quw kimi. Ona go
Cox cox dehwetli sheyler olur o harasidi:)
Leyla@Quliyeva  Leyla@Quliyeva [Off] (10.10.2016 / 06:12)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (102016/07:01)
Veten yaxşşidi insanlarinda insanlig ölub.
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (10.10.2016 / 06:14)
Leyla@Quliyeva (102016/07:10)
Deyirsen komek eliyin qiymayin doysunler.deyir neyme lazim ozumu zibile salim.başimi agridim.magazafa pesok kloku cirilib yeretokulur satici supurub meşoka tokur sonra da millete satir.millet de qoyun
Ayda ((((
Dunen boyurtiken malina alib getirdik. Men hemiwe baxiram alt ust edirem. Telesirdik axwam idi. Inan ele and icir . Geldim eve suya saldim. Butun qurd. Aydaa direm hec vicdan deyilen wey qalmiyib bu milletde ?.-5-10 m varli olassan? Nece yeyillereee o pulu yalan palan
Наверх  Cemi mesajlar: 17045

<< 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 1705 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (292)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6717 / 414