canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Men etiraf edirem_____________
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (15.11.2016 / 01:50)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
_K_O_T_İ_K_ (15.11.2016/01:45)
Kecen defe iw yerime turk gelib iki nefer birinin yaninda qiz rusdu o birininki Azerbaycanli nikkana nikkana turk dilindede ele daniwir neyse bu Uwaqlar hemewe gelib gedendi bura.Coxdilar getdiler.Gel
bi defede bolnicadayam iki gun azerli xanimla rusca danişiriq her axşam tvye baxmaga gedib danişirdiq ucuncu gun sorucur haralisan deyirem azerli deyir bes nece gundu niye demirsen ele bilirem armeyankasan) dedim mende ele bildim siz armeyankasiz nese xeyli gulmuşuk)
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (15.11.2016 / 01:51)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
cox olur burda ele sohbetlere şahid olmaq.
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (15.11.2016 / 01:51)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Bu cur duzlu mezeli sohbetden sonra bir tus
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (15.11.2016 / 01:56)
Iw yermin 4 terefide nazirliydi )
Catannan prikola tuturam )
Bidene qiz her gun gelir Sakkiz alir gedir deyirem az waurmada yede zaalim deyir bele weyler yemirem men dedim ele bidene Sakkizcun gelirsen bura?
Deyir Pozitiv adamsan gelirem Sohbet elemeye senen xowum gelir zad.
Dedim He onda Kinoya gedey romantik Deyir duzun desem heyatimda ona ehtiyacim var )

Etrafdada kafe zad doludu qiz o qeder sade geyinib elir ele bilirem kafede iwdiyir hardasa dedim Instaqramivi ver daniwaq neyse

mende ele bilirem indi bu kafede zadda iwdiyirde orda hardasa Gedim qelyanan zaddan cekim bunan soruwuram restoranda iwdiyirsen?qiz deyir ne restoran men Nazirliyde iwdiyirem Sim kartani cixardim ceynedim uddum )
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (15.11.2016 / 02:02)
~Aykam~ (15.11.2016/01:50)
bi defede bolnicadayam iki gun azerli xanimla rusca danişiriq her axşam tvye baxmaga gedib danişirdiq ucuncu gun sorucur haralisan deyirem azerli deyir bes nece gundu niye demirsen ele bilirem armeyan
Gedmey istirem tehsil almaq istirem bawqa bir olkede Alinsa qalib iwdiyecem yawiyacam uje orda.
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (16.11.2016 / 00:07)
nese evvelki kimi deyib güle bilmirem :( nedense heyatıma maraq qatan şeyler bir bir itir.
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (16.11.2016 / 00:43)
 ღ• •ღ TaNiDiGiM KiMi QaLSaYDiN DuWuNDuYuN KiMi SeVeRDiM ღ• •ღ
Gozum seyriyir iki gundu dayanmadan allah xeyir elesin
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (16.11.2016 / 01:01)
Vezyet yaxshi dor)
Usi_Musi_pusi  Usi_Musi_pusi [Off] (16.11.2016 / 01:02)
Cimesiyem. ...Xuliqan qelbimi alsaydu. Gederdim
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (16.11.2016 / 05:42)
_K_O_T_İ_K_ (15.11.2016/01:56)
Iw yermin 4 terefide nazirliydi )Catannan prikola tuturam )Bidene qiz her gun gelir Sakkiz alir gedir deyirem az waurmada yede zaalim deyir bele weyler yemirem men dedim ele bidene Sakkizcun gelirsen
Nazirliyde iwleyennen taniw olmag olmur? Restoranda iwdiyeni neynirsen?
Наверх  Cemi mesajlar: 17045

<< 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 1705 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (292)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6789 / 1291