canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Men etiraf edirem_____________
Eksperd  Eksperd [Off] (01.02.2017 / 17:53)
Black_Attack (01.02.2017/17:47)
aqzun isti yerdediye senun uc dene klyentun var firrisan ora bura ele bilsen her shey zordi
)))) kefden danwirsan sen)
men mawin allam deyende 470 manat pulum vardi etaqa))) yiqdim ilkin odaniwin duzaltdim sora dali geldi wukur Allaha...

iwsizem deyib durursan, o biri movzu acibsan chayxana iwsiz hami zad, ala orda o cayxanada oturduqun iwsiz etraf sene diyecey gel flan yerde iw var?) bir nedense bawdada, bawda iwden iw doqur, etraf boysun biri daha yaxwi iwe ceksin... bi weyden bawla dali gelecey canimcun
Black_Attack  Black_Attack [Off] (01.02.2017 / 17:55)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Eksperd (01.02.2017/17:53)
)))) kefden danwirsan sen)men mawin allam deyende 470 manat pulum vardi etaqa))) yiqdim ilkin odaniwin duzaltdim sora dali geldi wukur Allaha...iwsizem deyib durursan, o biri movzu acibsan chayxana iw
neynim ala geb harSa ozimi soxasi doremki en azi xesuetume beledsen ishdiyennerde ishsizdi indi
gedib kimese yalvarasi doremki mene ish tap ve ya bashka
Eksperd  Eksperd [Off] (01.02.2017 / 20:05)
Black_Attack (01.02.2017/17:55)
neynim ala geb harSa ozimi soxasi doremki en azi xesuetume beledsen ishdiyennerde ishsizdi indigedib kimese yalvarasi doremki mene ish tap ve ya bashka
men ne deyrem sen ne bawa duwursen, sene diyan var ozvu sox ya yalvar

axtarson bu baki weherinde iw coxdu... maawi az zadda olsa var, dedyimda odki gir o 200,300 manatdiq iwe iwde, etrafun geniwlenecey her hansi bir iw yoldawin daha yaxwi bir iw tapib cixanda senide ceker yanina, ya iwladiyun yerde iwve qiymet verib daha yaxwi bir iw vereler, san hecna etmirsan axi, ele oturmusan iwsizem iwsizem, ne gozduyursenki? gelib cayxanadan s-klasnan seni goturub aparsinlar iw goruwmesine?)

sozum xatriva daymasine qardawim, Allah deyir senen hereket menen bereket
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (01.02.2017 / 22:39)
Elemirem)))
EVAMELISSA  EVAMELISSA [Off] (01.02.2017 / 23:21)
Forumda bezilerinin danişdiqlari ile emelleri ust uste duwmur. Çoxyazardim ancaq ehtiyac gormurem.Her kes oz doqrusunuda , yanlişinida gorur. Hec kim oz yanliwina haqq qazandirmasin.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (02.02.2017 / 00:28)
Eksperd (01.02.2017/20:05)
men ne deyrem sen ne bawa duwursen, sene diyan var ozvu sox ya yalvaraxtarson bu baki weherinde iw coxdu... maawi az zadda olsa var, dedyimda odki gir o 200,300 manatdiq iwe iwde, etrafun geniwlenecey
senkimi danishan en azi 15 20 dene oglanda indi her gun damino cirpir meninen
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (02.02.2017 / 00:28)
Black_Attack, bidənə mənə təcili inboxsa yaz.
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (02.02.2017 / 00:30)
EVAMELISSA (01.02.2017/23:21)
Forumda bezilerinin danişdiqlari ile emelleri ust uste duwmur. Çoxyazardim ancaq ehtiyac gormurem.Her kes oz doqrusunuda , yanlişinida gorur. Hec kim oz yanliwina haqq qazandirmasin.
Heri seni Eva)) men bilirdim sende var bu cesaret))

Cesaretin varmi awka)))?)
Black_Attack  Black_Attack [Off] (02.02.2017 / 00:32)
X_mutant_X (02.02.2017/00:28)
Black_Attack, bidənə mənə təcili inboxsa yaz.
burda xe utamma
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (02.02.2017 / 00:44)
Black_Attack (02.02.2017/00:32)
burda xe utamma
Yaxşı baxaaa özün dedünki burda de utanma. Deyirəm onda:

Miskim, amberim, varım, sevgilim, hakinim, sırdaşım Celis-ihalvetim, varım, habibim mah-ı tabanım Enisim, mahremim, varım, güzeller şahısultanım Hayatım hasılım,ömrüm, şarab-ı kevserim, Cennetim, Baharım, sevincim, günüm, gülüm, ey benim gülen gülüm behçetim, rüzum, nigarım verd-ihandanım Çinarım, seherim, seyradım, gül bahçesi ile bostanım, Arzum, en değerli incim, sabahım, sohbetim, akşamım, Sevincim, eğlencem, meclisim, çıram, güneşim, mumum Neşatım, işretim, bezmim, çerağım, neyyirim, şem’im Turuncum, narum, narencim, benim şem-i şebistanım!

ADƏ SƏNƏ DEYƏNDƏKİ İNBOXSA YAZ YAZDA NÖŞ NAZ QOZ EDİRSƏN ORDA.
Наверх  Cemi mesajlar: 17045

<< 1 ... 848 849 [850] 851 852 ... 1705 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (292)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6986 / 1250