canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Men etiraf edirem_____________
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (09.03.2017 / 01:44)
Fantastika.
appreciate  appreciate [Off] (09.03.2017 / 01:46)
Eksperd (09.03.2017/01:42)
belkede bunu sene saqken gormek qismet olmuyacaq, gulmeli geler belkede mende bhgune kimi bele weylere inanmirdim, ama yene deyirem sen diyanmadan 10 il qusa bilersen??? o aqriya aciya doze bilersen??
İnsanın dözmədiyi şey varki?!! Dözə bilmərəm dediklərimizə də dözürük adamın canı ağrıdıqca həyatdan daha da bərk yapışır . Orqanizm də dözə bilmiyən də məhv olur və ölürsən .
Eksperd  Eksperd [Off] (09.03.2017 / 01:50)
appreciate (09.03.2017/01:46)
İnsanın dözmədiyi şey varki?!! Dözə bilmərəm dediklərimizə də dözürük adamın canı ağrıdıqca həyatdan daha da bərk yapışır . Orqanizm də dözə bilmiyən də məhv olur və ölürsən .
bax sohbetde odurda, olmursen...... qusmusan he? yaqinki olubda... tasavvur eleki diyanmadan qusursan, oki qusanda ciyerin alqzina gelire bawin partlayirf diyanmadan oni yawayirsanl, ya meselcun sual verirlerki niye meslcun natiqe wapalaq vurdun bu suali diyanmirlar daima 10 il 200 il sene verirler.... bilmirem 5 deq oldi N 5 sanye oldi, ozumde deyildim ama onun 1 sanyesfine bele dozmey 100 kiwinin eyni anda sifetve tepiy vurmasinlan bele lalqir bir aqri idi
appreciate  appreciate [Off] (09.03.2017 / 01:53)
Eksperd (09.03.2017/01:50)
bax sohbetde odurda, olmursen...... qusmusan he? yaqinki olubda... tasavvur eleki diyanmadan qusursan, oki qusanda ciyerin alqzina gelire bawin partlayirf diyanmadan oni yawayirsanl, ya meselcun sua
Həə nədi fikrin deyirsən tanrı səni hansısa günahna görə belə cəzalandırır? Srf buna görə tövbə edirsən da? Sağlamlığna görə içkidən falan uzaqlaşmırsan qorxularna görə uzaqlaşırsan elə? Düz anladım?
Eksperd  Eksperd [Off] (09.03.2017 / 01:57)
appreciate (09.03.2017/01:53)
Həə nədi fikrin deyirsən tanrı səni hansısa günahna görə belə cəzalandırır? Srf buna görə tövbə edirsən da? Sağlamlığna görə içkidən falan uzaqlaşmırsan qorxularna görə uzaqlaşırsan elə? Düz anladım?
he onsuz men ayda ilde bir icen ceken adam idim, ama bu gorduyumu goren, o yene dire 5 saniyedi yarim saatdi bilmirem o ezyeti ceken insan ovladi her bir pis emeline yox deyerdi bu gununen sonra menjm kimi...m
Black_Attack  Black_Attack [Off] (09.03.2017 / 02:00)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Eksperd, babqt bi wey var beke sabah partdadqg?
Eksperd  Eksperd [Off] (09.03.2017 / 02:01)
Black_Attack (09.03.2017/02:00)
Eksperd, babqt bi wey var beke sabah partdadqg?
zarfat gelir sana) gorduymun,yawasiqimin yarsinin yarsin yawaseydun bu deq her weye yox demiwdun oz canima and olsun Eli
appreciate  appreciate [Off] (09.03.2017 / 02:04)
Eksperd (09.03.2017/01:57)
he onsuz men ayda ilde bir icen ceken adam idim, ama bu gorduyumu goren, o yene dire 5 saniyedi yarim saatdi bilmirem o ezyeti ceken insan ovladi her bir pis emeline yox deyerdi bu gununen sonra menjm
yəni içməyin çəkməyin günah olacaq heç bir tərəfi yoxdu sadəcə sağlamlığına ziyan vurursan yəni özünə edirsəm .çəkmiyəcən içmiyəcəm zina etmiyəcəm falan deyirsən bunları etməməyin yaxşıdı hətta əla birşeydi ) amma bunları qorxudan falan etməyin xoş deyil. Yəni şüurlu şəkildə deyil) nəysəə amma elə dediklərindən uzaqlaşsan yaxşıdı amma bircə qatı dindar olma)) onun özü də elə bir xəstəlikdi)
Black_Attack  Black_Attack [Off] (09.03.2017 / 02:05)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Eksperd (09.03.2017/02:01)
zarfat gelir sana) gorduymun,yawasiqimin yarsinin yarsin yawaseydun bu deq her weye yox demiwdun oz canima and olsun Eli
qardashim meni qebre qoyasan duz iki defe canimnan ellewmiwem
birinde arag pive cagir viski qatmiwam alemi bir birine birinde o biri mozuda yazmisham
Eksperd  Eksperd [Off] (09.03.2017 / 02:10)
appreciate (09.03.2017/02:04)
yəni içməyin çəkməyin günah olacaq heç bir tərəfi yoxdu sadəcə sağlamlığına ziyan vurursan yəni özünə edirsəm .çəkmiyəcən içmiyəcəm zina etmiyəcəm falan deyirsən bunları etməməyin yaxşıdı hətta əla bi
dimirem qati dindar olacam, ama bugunen etibaren zinadi,icki kiminse ilerekden xetrine deymek bunlarin hamsina yox deyrem
Наверх  Cemi mesajlar: 17045

<< 1 ... 895 896 [897] 898 899 ... 1705 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (292)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7143 / 1161