canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Bilirsən nə istiyirəm.? ....
Heci_candiYAVER  Heci_candiYAVER [Off] (07.12.2015 / 01:46)
Macho (07.12.2015/01:39)
Getmek
Qaqa imkansizligin uzu qara olsun 17yawimdan gozum bawladi zeiflemeye Gettik hekime dedi abuturientsen Cox kitab oxuyursan oncun. 21yawimdan baw agrilari falan oldu Nefes alanmirdim Yuxudan bogulub ayilirdim Gettim tib universitene Aydin Memmedov Aqil oglu 75azn bu bawdan aldi qeydiyyata 600manat da aldi ki senin burun ceperin eyridi. Neyse burnumun icine pox qoydu Bir yandan pulum Bir yandan canim cixdi. 24yawimda bilmiwem wiw var. Gettim Mersinde bir hekim var O baxdi dedi Emeliyyat elemek olar ama iflic olmaq riskin var En yaxwisi mualice al Xesteliyi yubat Ele ki gordun uje lap pissen Onda emeliyyat edek cixilmaz veziyyet kimi
Macho  Macho [Off] (07.12.2015 / 01:54)
Heci_candiYAVER (07.12.2015/01:46)
Qaqa imkansizligin uzu qara olsun 17yawimdan gozum bawladi zeiflemeye Gettik hekime dedi abuturientsen Cox kitab oxuyursan oncun. 21yawimdan baw agrilari falan oldu Nefes alanmirdim Yuxudan bogulub ay
Allah kömeyin olsun qaqaw. Bizim hekimlerin coxsu osduraxci weydiler. Gözleri puldan bawqa hecne görmür. Bir türk hekim var adını deqiq bilmirem öyrenib yazaram sene cheper eyriliyi ele bele weydi narahat olma. menim qardawiminda burnunda eyrilik var idi nefes ala bilmirdi türk hekim emeliyyat eliyib, indi rahat nefes alır
Heci_candiYAVER  Heci_candiYAVER [Off] (07.12.2015 / 01:57)
Macho (07.12.2015/01:54)
Allah kömeyin olsun qaqaw. Bizim hekimlerin coxsu osduraxci weydiler. Gözleri puldan bawqa hecne görmür. Bir türk hekim var adını deqiq bilmirem öyrenib yazaram sene cheper eyriliyi ele bele weydi nar
Allah razi olsun qaqam. Ama problemim burnumda deyil beynimdedi :)) yene de sag ol
Macho  Macho [Off] (07.12.2015 / 01:57)
Heci_candiYAVER (07.12.2015/01:46)
Qaqa imkansizligin uzu qara olsun 17yawimdan gozum bawladi zeiflemeye Gettik hekime dedi abuturientsen Cox kitab oxuyursan oncun. 21yawimdan baw agrilari falan oldu Nefes alanmirdim Yuxudan bogulub ay
Azerbaycanda qessabdilar coxsu hekim dörler götverenler pis güne qoymuwdular apardıq türkiyeye türk hekim düzeltdi hem eyriliyini hemde nefesalmani
Macho  Macho [Off] (07.12.2015 / 02:00)
Heci_candiYAVER (07.12.2015/01:57)
Allah razi olsun qaqam. Ama problemim burnumda deyil beynimdedi :)) yene de sag ol
onunda müalicesi var üreyivi sıxma
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (07.12.2015 / 02:00)
Heci_candiYAVER, Eger pis nese olseydi indiyecen nese.pis neticesi olardi. Onun da erkeyi dishisi olur men bilen. Bir dostum var yetim ushagdi, bogazinda shish vardi getdi irana bir ay ximyadi.nedi onnan elediler pul qutardi chixdi geldi bura gedtuy bakiya hekim ozu mene.dedi ki bu pisserdendi chox guman kesilib ekilmelidi. Razi olmadug bichag deymeyine. Axri emisiogli dedi gel turkiyeye birda da gosterey. Turkiyede dediler hech ne yoxdi sen de, bir iki derman yazdilar eledi bogazinin shishi de kechib getdi bashqa agrilari da. Yeni.sozum ondadi ki sen onu derd eleme, indiki hekimlere inam yoxdi. Choxsi neyinse xatirine camaata yalannan xeste adi qoyurlar
Heci_candiYAVER  Heci_candiYAVER [Off] (07.12.2015 / 02:04)
~_DemounT_~ (07.12.2015/02:00)
Heci_candiYAVER, Eger pis nese olseydi indiyecen nese.pis neticesi olardi. Onun da erkeyi dishisi olur men bilen. Bir dostum var yetim ushagdi, bogazinda shish vardi getdi irana bir ay ximyadi.nedi o
Bele weyleri gorende deyirem kaw yetim olardim. O uwag ki valideynin ureyin acmir olmamagi ondan yaxwi idi ama neem ee Allahin meslehetine qurban olum.

Neyse bawqa weyden daniwaq. Iki dene siqaretim qalir biri senin biri menim :))
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (07.12.2015 / 02:06)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
~_DemounT_~ (07.12.2015/02:00)
Heci_candiYAVER, Eger pis nese olseydi indiyecen nese.pis neticesi olardi. Onun da erkeyi dishisi olur men bilen. Bir dostum var yetim ushagdi, bogazinda shish vardi getdi irana bir ay ximyadi.nedi o
Bunu gozunden vurdunee cox vaxt diaqnozu sehv qoyurlar bunlarin boyun yere soxum men icinde yaxsisida var amma gerek axtarasan o pislerin icinde onu tapmaqda cetindi
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (07.12.2015 / 02:07)
Heci_candiYAVER, Yaxshi olar Allahqoysa, nolub e guya
Menim de Bit boyda sheyim var atmisham qalib heyetde) imkan olseydi vererdim chekerdun)
Heci_candiYAVER  Heci_candiYAVER [Off] (07.12.2015 / 02:09)
Macho (07.12.2015/02:00)
onunda müalicesi var üreyivi sıxma
Day sixmiram onsuz qaqam. Allah ureyivize gore versin Amin.
Наверх  Cemi mesajlar: 14793

<< 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 1480 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (86)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7047 / 415