canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Yahşi Cazibe - serialı
Mövzu bağlıdır
Katy  Katy [Off] (28.01.2011 / 09:11)
bak evlat ben 3$eyden nefret ederim.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (28.01.2011 / 10:42)
7. Bölüm

Hulusi: Ben hayatta üç şeyden nefret ederim, evlat. Birincisi, daha az kumaş kullanıldığı halde bebek kıyafetlerinin yetişkin kıyafetlerinden iki kat pahalı olması. İkincisi, berberde saçımı kestirirken berberin koluma gereğinden fazla yakın temasda bulunması. Üç, seven bir erkeğin daha ilk engelde geri adım atması.
(Telefonda öğreniyoruz, Hulusi'nin hayatta sevmediği üç şeyden biri cırcır olmakmış
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (28.01.2011 / 10:43)
9. Bölüm

Hulusi: Simge, kızım. Ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Birincisi, annenle kırmızı ışıkta dururken o çiçekci çocukların gelip "Amca, sevgiline bir çiçek alsana!" diye emri vaki yapması. İkincisi, sinemada patlamış mısır yerken o patlamış mısırın dişinin arasına sıkışıp filmi zehir etmesi. Üçüncüsüde, komodo ejderi gibi güzel, sevimli bir hayvanın derisinden çanta yapılması.
Hulusi: Bak Kemal, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Birincisi, Fenerbahçe'nin Avrupa macerasının erken sona ermesi. (replik Kemal: Değişim bazen sancılı olabiliyor İkincisi, yatak odasına konulan bir mobilyaya tuvalet masası adı verilmesi. (replik Kemal: Yani o amaçta kullanan hiç kimseye rastlamadım şimdiye kadar Ücüncüsüde, ithalat kısım şefimin istifa etmesi.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (28.01.2011 / 10:44)
10. Bölüm

Hulusi: Bakın çocuklar, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Bir, yemek yediğim restoranda garsonun yemeğim daha bitmeden tabağımı alıp götürmesi. İki, bu otellerdeki manyetik kilit kartlarının ilk seferde hiçbir zaman kapıyı açmaması. Üç, çalışanlarımın mesaiyi erken terk etmesi.
Hulusi: Bak evlat, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. (replik Kemal: Enteresan!) Birincisi, pide siparişi verdiğim zaman pideyi getirirken yanında az yeşillik getirilmesi. İkincisi, evden çıkarken Durdagül yengenin elime zorla bir çöp poşeti tutuşturması. Üçüncüsüde, ihtiyarlarin elinin öpülmemesi. Daha okadarda İstanbullu olmadik yani, ha!
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (28.01.2011 / 10:45)
11. Bölüm

Hulusi: Bak evlat, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Birincisi, evde tatlı tatlı kabak çekirdeğini çitlerken o çekirdeklerden birinin acı çıkıp bütün günümü ağzımın tadını bozarak altüst etmesi. İkincisi, karlı havada eldivenler elimdeyken yürürken ayakkabı bağcıklarımın çözülmesi. Üçüncüsüde, çalışanlarımdan birinin bekarken çocuk sahibi olması.
Hulusi: Bak Kemal, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Birincisi, çayımı içerken bisküvi çaya batırınca cayın içinde fazla tutulup çayın içine düşmesi. İki, yağmurlu havada yürürken o karo taşlardan gevşek olanlardan birine basınca 'vışt' diye suyu üstüme sıçratması. Üç, bir adamın babadan habersiz kızıyla çıkması ve üstelik onu hamile bırakması.
cool_lady  cool_lady [Off] (29.01.2011 / 21:29)
Simge zordu-ureyim gedir ona baxanda
Nurka  Nurka [Off] (29.01.2011 / 22:18)
Dodakdan öpte Görek
Dodakdan öpte Görek.
Beren  Beren [Off] (29.01.2011 / 22:42)
ucuz cantaya hayir.... Simge
Life_is_death  Life_is_death [Off] (30.01.2011 / 00:36)
Makbule gecer
PisBebis  PisBebis [Off] (30.01.2011 / 01:08)
kemmaaal abi ve gobisi
Наверх  Cemi mesajlar: 142

<< 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7514 / 938