canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Menim hekayem
kotik_motik  kotik_motik [Off] (06.01.2016 / 18:09)
Bura bir muddetdi gelirem ve bir neche insan xaric kimlese salam sagolum olmayib.Men oz hekayemi bolushmek isterdim.Bashima gelenler, chekdiyim agri acini yad insanlara danishmaq daha asandi. Anamin hemishe erkoyunu olmusham 4il sonra dunyaya gelmishem diye biraz erkoyun idim amma dogulan gunden bashima gelmeyen qalmiyib.Dogulanda travmayla dogulmusham bashimi zedelemishdiler.Gizletmishdiler ailemnen bir nece gun sonra xeber tutublarmisdi basimda yariq var artiq iltihab gedir birgunde gecikseymish oleceymishem.5yashimda artiq serbest yazib oxuyurdum anam evdar xanim idi deye bagchaya getmemish her sheyi anam oyretmishdi.7yashimda mektebe getdim ve uch ay sonra ayagim zedelendi gipse dushdu geze bilmirdim dersleri hergun zengleshib oyrenirdim.Bir ay sonra derse gedirdim amma axsiyirdim getdikce ayagim duzeldi.Mektebde chox chalishqan idim meni 1den 3e kechirmek isteselerde Anam icaze vermemishdiki birden chetin olar mene.Sonra 14yashim olanda gece bogularaq yuxudan oyandim seheri meni e...
Ardını oxu >>
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (06.01.2016 / 18:17)
Hekaye natamamdi yeni ardi Oz elindedi.
Ya Herwey qazanacaqsan yada Herweyi itireceysen.
Men@@Birdeneyem__  Men@@Birdeneyem__ [Off] (06.01.2016 / 18:24)
tesir edici heyat yawamisan herkesin cekdiyi aci olurr
kotik_motik  kotik_motik [Off] (06.01.2016 / 18:26)
Sonrada meni aldatdigi kimi onuda aldatmishdiki guya qohumuyla mecbur evlendirilir ailesi terefinden.Yazdigca esebleshirem deye cumleleri selis qurmag chetin olur mene.Onun sayesinde xestelik tapdim medem nevroz oldu hechne yemirdim haldan dushurdum.Ve bir gun nomresin yazib proqramla baxdim ve o tamam bashqa bir qizla mashinda qucaglashib shekil qoymushdu bu an ona ichimde nifret artdi ilk sevgim idi ve bashim dasha deymishdi.Iki ilde kecenden sonra yazi tapshirigimi tehvil vermek uchun birini izlemeye bashladim oglan idi menden bir nece yash boyuk bashqa olkede yashiyirdi ve sonda onla danishmaliydimki icazesin alim ve ishimi tehvil verim belece dost olduq yazi ishimi verdim ugurlu oldu ona qisa zamanda baglandim.O bashqa olkede yashasada yayda meni ve ailesin gormeye gelirdi bir neche defe gorushub sohbet etmishdik nese dogmaliq vardi ichimde o meni qucaglayanda ele bildimki goylerdeyem amma biz sadece dost idik.Men onu chox istesemde her aci sozune can desemde o soyuq biriydi ve me...
Ardını oxu >>
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (06.01.2016 / 18:28)
kotik_motik (06.01.2016/18:26)
Sonrada meni aldatdigi kimi onuda aldatmishdiki guya qohumuyla mecbur evlendirilir ailesi terefinden.Yazdigca esebleshirem deye cumleleri selis qurmag chetin olur mene.Onun sayesinde xestelik tapdim m
Az medede Nevroz olur Sende?.
milash  milash [Off] (06.01.2016 / 18:34)
kotik_motik, Sual versem olar?daha dogrusu suallar versem olar?
kotik_motik  kotik_motik [Off] (06.01.2016 / 18:43)
He mede bagirsaq nevrozuyam yemey yeyen kimi medem qiciqlanir
kotik_motik  kotik_motik [Off] (06.01.2016 / 18:44)
milash (06.01.2016/18:34)
kotik_motik, Sual versem olar?daha dogrusu suallar versem olar?
Buyur
kotik_motik  kotik_motik [Off] (06.01.2016 / 18:45)
Ele yashadiqlarimdan sonra kimseye inanmiram bu chox incidir meni
kotik_motik  kotik_motik [Off] (06.01.2016 / 18:46)
Men@@Birdeneyem__ (06.01.2016/18:24)
tesir edici heyat yawamisan herkesin cekdiyi aci olurr
Belke kimlerse meni qinayar amma mende xosbext olmag isdiyirdim amma uzumu gulduresi sheyler yashamamisham indide chetinikdeyem chirpiniramki ishe duzelim amma zemaneye gore her sheyi pul hell edir heleki neticesin ala bilmirem
Наверх  Cemi mesajlar: 109

[1] 2 3 ... 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7514 / 938