canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Menim hekayem
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (07.01.2016 / 00:11)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Реssimist89 (07.01.2016/00:05)
kotik_motik, ara yerde opuldun,derdine sherik refiqe de tapmisan,bashqa ne qaldi?)
Sene yarasdirmiram bele hereketleri tutaq ki,yalandi lap uydurmadi amma heyatdi bunun basina gelmesin basqadinin basina gelmis ola biler ona gore hec olmasa en azindan teselli vere bilerdin
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (07.01.2016 / 00:12)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
kotik_motik (07.01.2016/00:11)
Kash bacara bilsem o arsiz olmagi oda bir ferasetdie ))
Gel oyredim
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (07.01.2016 / 00:14)
KoNCeNo (07.01.2016/00:11)
Sene yarasdirmiram bele hereketleri tutaq ki,yalandi lap uydurmadi amma heyatdi bunun basina gelmesin basqadinin basina gelmis ola biler ona gore hec olmasa en azindan teselli vere bilerdin
sen axi gorursenki onun dedikleri realliqdan uzaqdi hamisi... onun yazdiqlarinda ne qeder sehv gosterdim men...
Ikincisi Allah veren beladan hechvaxt shikayet elemezler
3 cusu ozu yixilan aglamaz,sevib qucaqlashib ayrilib,buna ne teselli vermek olar get bashqasi ile yene qucaqlash belke sevdin?
Insanin insana tesellisi sadece onu aldatmaqdi,deseydiki menim uchun dua edin ishlerim yaxshi olsun,seve seve ederdim.amma Allah sevgisi yoxdu onun qelbinde insan sevgisinin bir menasi olmaz.
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (07.01.2016 / 00:17)
Реssimist89 (07.01.2016/00:14)
sen axi gorursenki onun dedikleri realliqdan uzaqdi hamisi... onun yazdiqlarinda ne qeder sehv gosterdim men...Ikincisi Allah veren beladan hechvaxt shikayet elemezler3 cusu ozu yixilan aglamaz,sevib
Ozu yixilan aglamaz yaxsi bes niye yixilana balta vuran cox olur?
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (07.01.2016 / 00:19)
KoNCeNo, men qizin xetrine deyecek ne soz yazmisham goster zehmet olmazsa.
milash  milash [Off] (07.01.2016 / 00:20)
Mene ele gelir xanim sonda gelib yazacaq ki,men sizi sinayirdim.
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (07.01.2016 / 00:20)
bunun diski cixib goresen alaq baxaq
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (07.01.2016 / 00:21)
Реssimist89 (07.01.2016/00:19)
KoNCeNo, men qizin xetrine deyecek ne soz yazmisham goster zehmet olmazsa.
Yazilanlardan gordum ki,xetrine deyir hekaye menim hekayem deyil ne xetrime deydi deymedi bildirim ona gore no comment))
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (07.01.2016 / 00:22)
KoNCeNo, Bax indi men sene deyim,gir bu qizin indi bu deqiqe movzusunda yazilarini filtirle bashdan oxumaga bashla gor sonra onun burda yazdigina inanacaqsan ya yox)
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (07.01.2016 / 00:32)
Реssimist89 (07.01.2016/00:22)
KoNCeNo, Bax indi men sene deyim,gir bu qizin indi bu deqiqe movzusunda yazilarini filtirle bashdan oxumaga bashla gor sonra onun burda yazdigina inanacaqsan ya yox)
Bilirsen men sene fikrimi catdira bilmedim men deye bilmerem duzdu ya yalan kiminse haqqina girmeyi xoslamiram men dedim ki,bunun basina gelmesin basqa biri olsun sen fikrini bildir belke basqa biri bu saytda pis veziyyetdedi oxuyub nese netice cixarar bir teselli olar ebes yere demeyibler axi suda bogulan saman copundende yapisar yani men qisaca bu veziyyetde olanlara qisa bir not gonderdim he ne olsun menim basima bundan da beterleri gelib amma men bu heyata gelmisemse yasamaq isteyiremse cetinliyide gorecem ona gore mubarize aparacam men beleyem onada fikrimi catdirdim ki,acilarini daxilinde gizlet heyatina davam et acilarla yasamaq yasamaq deyil

Sitatin sonu))))))
Наверх  Cemi mesajlar: 109

<< 1 ... 7 8 [9] 10 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7498 / 972