canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Deyerli fikirler, melumatlar... (Maraqlıdır)
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (28.02.2017 / 18:29)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Aldatmanın erkeklere has bir davranış olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kadınlar da artık eşlerini aldatıyorlar ama nedenleri farklı

zarf pulu zampara dulu ALLAH kulu sever
appreciate  appreciate [Off] (28.02.2017 / 19:06)
Hamı iddia edir ki, ailə bir sənətdir, zəhmət işidir, amma əslində demək olar ki hər bir uşaq ya sərxoşluğun, ya da düşüncəsizliyin nəticəsidir.
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (28.02.2017 / 19:08)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
heyat verib uşaq dunyaya getirirsense once oz heyatin olmalidi..
NoreN  NoreN [Off] (01.03.2017 / 23:06)
Şəhid anası deyir: "Bir gün oğlumu yuxuda gördüm. Mənə dedi ki, anacan cümə axşamları qəbrim üstə gəlmə, çünki biz şəhid yoldaşlarımızla birgə cümə axşamları Kərbalaya imam Hüseyn ağanın ziyarətinə gedirik. Amma imam Hüseyn ağa mənə deyir ki, sən gəlmə qayıt, ananın görüşü daha mühümdür".....
Black_Attack  Black_Attack [Off] (01.03.2017 / 23:24)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
NoreN (01.03.2017/23:06)
Şəhid anası deyir: "Bir gün oğlumu yuxuda gördüm. Mənə dedi ki, anacan cümə axşamları qəbrim üstə gəlmə, çünki biz şəhid yoldaşlarımızla birgə cümə axşamları Kərbalaya imam Hüseyn ağanın ziyarətinə ge
bele sheyleri xoshdamiramda
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (02.03.2017 / 00:35)
hikmet sozden chox emelde olmalidi. Nazim Hikmet)
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (02.03.2017 / 02:25)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
[b][i][u]Bir nəfər gənc New York, Mərkəzi Parkda gəzərkən, birdən quduz bir itin kiçik bir qıza hücum etdiyini görür. Qaçır və itlə boğuşmağa başlayır. Xeyli uzun bir çabadan sonra üzəri qan içində qalsa da iti öldürür. Balaca qızın da həyatını qurtarır. Son anda bu səhnəni görən polis təngənəfəs vəziyyətdə hadisə yerinə qaçır və adamın yanına gəlir.
Qucaqlayıb təşəkkür etdikdən sonra "Sən bir qəhrəmansan, sabah bütün qəzetlər səndən yazacaqlar" -deyir. "Görəcəksən, başlıq da belə olacaq- Cəsur New Yorklu kiçik qızın həyatını qurtardı".
Gənc "Amma mən New Yorklu deyiləm!" -deyir.
Polis: "Fərq etməz, o zaman qəzetlər bunu yazacaqlar- Cəsur amerikalı kiçik qızın həyatını qurtardı".
Gənc artıq çaşaraq "Amma mən amerikalı da deyiləm" -deyir .
Polis "Bəs, o zaman sən haralısan?" -deyə soruşduqda gənc cavab verir:
- "Mən İraqlıyam!"
Polis gəncə başqa heç bir şey söyləmir. Amma gənc sabahısı gün qəzetləri alanda belə bir başlıqla qarşılaşır:
"Radikal İslamçı günahsız amerikan itini
...
Ardını oxu >>
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (02.03.2017 / 02:30)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (02.03.2017/02:25)
Bir nəfər gənc New York, Mərkəzi Parkda gəzərkən, birdən quduz bir itin kiçik bir qıza hücum etdiyini görür. Qaçır və itlə boğuşmağa başlayır. Xeyli uzun bir çabadan sonra üzəri qan içində qalsa da it
İnsafsizlar ne pisdilere(
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (02.03.2017 / 02:32)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Böyük hərflərlə İNSAN
Bu fotoşəkildəki alimi məncə çoxumuz tanımırıq. Adı JONAS SALK dır.
Onu digərlərindən fərqləndirən isə budur:
1955-ci ildə, uşaq iflicinin qarşısını alan peyvəndi kəşf etdi. Bir qərar verməsi lazım idi. Ya patentini alıb çox varlı olacaq və peyvəndi alan şirkət bunu istədiyi qiymətə satacaqdı, ya da patentini almadan insanlığın xidmətinə təqdim edəcək və beləliklə, çox insan daha ucuz qiymətə bu xəstəlikdən xilas olacaqdı.
Patent almadı. Pul itkisi 5 milyard dollar idi. Lakin onun bu itkisi çox kasıb ailələrə körpə uşaqlarını qazandırdı. Öz qazancı isə ölümündən sonra belə onu hələ də xatırlayan, hörmət edən milyonlarla insan oldu...
Bəyən və paylaşaraq dostlarının da tanımasına vasitə ol...

Elave edilmiş fayıl:
(41.98 kb.)
Yüklenib: 566 defe.
appreciate  appreciate [Off] (02.03.2017 / 20:23)
Bir yaxşılıq etdiyimdə bunu Tanrının razılığını qazanmaq üçün etmərəm; bunu etməmin tək səbəbi, etməsəydim güzgüdə özümə baxa bilməyəcək olmamdır. Əxlaqi bir əməl təbiəti etibarilə özü özünün mükafatıdır.
Наверх  Cemi mesajlar: 5429

<< 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 543 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (90)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6974 / 479