canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Deyerli fikirler, melumatlar... (Maraqlıdır)
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (22.04.2018 / 21:44)
Bax gorusen. Pis soz yazmamisham, pis baxmamisham sene ama sen bele danishirsan mennen. indi ne deyim sene?
jasmin_mylove  jasmin_mylove [Off] (22.04.2018 / 21:48)
Mən məgər pis söz yazmışam deyirəm söhbətini elədə istəmirsən etmə özün bilərsən
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (22.04.2018 / 21:49)
Bilirem ozum bilerem
Ardarazli  Ardarazli [Off] (22.04.2018 / 21:51)
Karl Marksın həyat yoldaşına yazdığı məktub

Yenə sənə yazıram, çünki tənhayam, səninlə daim fikrən söhbət etmək mənim üçün çətindir. Çünki sən bu barədə heç nə bilmirsən. Sənin portretin nə qədər pis olsa da, mənə çox gözəl “qulluq göstərir” və mən indi başa düşürəm ki, nəyə görə hətta “Tutqun madonnalar”, Məryəm ananın ən eybəcər təsvirləri də özlərinə qısqanc pərəstişkarlar tapa bilirlər. Amma hər halda, bu tutqun madonna təsvirlərindən heç birini belə çox öpməyiblər. Heç birinə belə xilaskar riqqətlə baxmayıblar, heç birinə bu cür sitayiş etməyiblər, sənin bu fotoşəklin tutqun olmasa da, acıqlıdır və sənin mehriban, füsunkar, sanki öpüş üçün yaranmış dolce sifətini əks etdirmir. Lakin mən günəş şüalarının pis əks etdiklərini təkmilləşdirirəm və belə hesab edirəm ki, gecə lampasının işığından və tütün tüstüsündən nə qədər xarab olsalar da, hər halda yenə də təkcə yuxuda yox, ayrılıqda da surət yaratmağa qadirdirlər.

Sən bütün varlığınla qarşımda canlı insan kimisən, mən səni q
...
Ardını oxu >>
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (22.04.2018 / 23:16)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Oxumuram çoxdandı
Ardarazli  Ardarazli [Off] (23.04.2018 / 17:43)
Əziz həmvətənlər,

Mən Ermənistanın bütün vətəndaşlarına müraciət edirəm,

Yaşlılar və əziz gənclər,

Xanımlar və cənablar.

Mən gecə-gündüz küçələrdə olub “rədd ol Serj” çağırışı edənlərə müraciət edirəm. Öz ofislərinə çətinliklə gedib çatan və öz vəzifəsini şikayətsiz yerinə yetirənlərə müraciət edirəm.

Günlərdir canlı yayımları izləyən və gecə-gündüz ictimai asayişi qoruyanlara müraciət edirəm.

Bizim cəsur əsgərlərimizə və sərhəddə dayanan zabitlərə müraciət edirəm.

Mən partiya yoldaşlarıma, bütün siyasətçilərə, sizə ölkənin lideri kimi sonuncu dəfə müraciət edirəm.

Nikol Paşinyan haqlı idi. Mən səhv idim. Situasiyanın bir neçə həlli yolu var, amma mən onlardan heç birinə getməyəcəm. Mən baş nazir postunu tərk edirəm.

Küçə hərəkatı mənim vəzifədə olmağımın əleyhinədir. Mən tələblərinizə uyuram.
Ölkəmiz üçün sülh və harmoniya.

Təşəkkür edirəm.

- Serj Sarkisyan (c)
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (23.04.2018 / 23:40)
Biyag qeshey sobetder gedirdi. Videokameram olseydi chekib saxliyardim)
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (23.04.2018 / 23:43)
cayin icine pesok tokub qarisdiranda cay sirin olur
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (23.04.2018 / 23:53)
Demeli sobet dushdi menim kishiynen ishdemeyimnen. Baloglan emi var bir dene misal dedi lezet eledi
bir gun shah Abbas gezintiye chixir harasa. Bunun da at qazalaginda olan atlar sechme atlar olur. biri Qarabagdan, biri Fransadan biri ordan biri burdan. Hamsi sechme. Bular gelir bir chayin yanina chatirlar atlar ayagin diriyir yere ki kechmeruy. Birde baxirlar ki, at arabaynan bir dene qocha kishi geldi gulle kimi chayi vurdu kechdi. Atlar da chelimsiz atlardi. Biri de lap balacadi. Bu shah Abbas hirisdenir deyir o kishini chagirun yanima vapshe(shahlarda olur da bu xasyet)) neyse kishini getirirler shah sorushur bu ne haqq hesabdi daa. Kishi deyir shah sag olsun senin atlarun heresi bir diyardan gelib. Hech biri istemir ozune guc dushun. Ama menim atlarim ana baladi. Hech biri istemir o birine guc dushsun. Ona gore chayi da kechdiler

Mene shexsen lezet eledi bu misal
*SIRIUS*  *SIRIUS* [Off] (24.04.2018 / 13:01)
Tarixci Sirmemmed Huseyinovun bir musahibesine baxdim dunen axwam yutubede deyir ki
Yuqaslaviya dagildi Sovet Ittifaqi kimi Yuqaslaviyada bew musteqil dovlet yarandi Sloveniya Xorvatiya musteqil oldu Xorvatlardan 250 min sakini qovub cixartdilar oz olkelerinden qacqin oldular Qarabag kimi Xorvatlar 250 min qacqindan 40 minlik ordu yaratdilar veteni azad etmek ucun. 60min qacqinda iwgal olunmamiw torpaqlarda meskunlawdi. Butovlukde 100minlik ordu yaratdilar butun var yoxlarinda verdiler 800 tank 100 teyarre aldilar. 3 gunun icinde Serbleri qovub cixartdilar oz torpaqlarini azad etdiler.Indi oz torpag munaqiwesini deyirem Qarabag yeni 1 milyon qacqin icinde 100 minlim ordu yaratmaq olar 1 milyon icinde 100 minlik kiwi yox idi ki elinde silah torpagini alsin tewkil eden yox idi

deyiş. *SIRIUS* (24.04 /13:02) [1]
Наверх  Cemi mesajlar: 5429

<< 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 543 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (90)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7125 / 459