canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Deyerli fikirler, melumatlar... (Maraqlıdır)
Ardarazli  Ardarazli [Off] (09.09.2019 / 13:33)
Biri riyaziyyatçı digəri məntiqli iki rahibə olur.Bunlar bir gecə yolda gedərkən riyaziyyatçı rahibə məntiqli rahibəyə deyir: bir kişi bizi təqib edir , aramızdakı məsafə 50 metrdir.Məntiqli rahibə bunun tək məntiqli açıqlaması olduğunu deyir , "o bizə çatacaq və təcavüz edəcək , buna görə də sürətli yeriməliyik" ( sürəti artırırlar)
Riyaziyyatçı rahibə deyir " o da sürəti artırdı , indi məsafə 30 metrdir" Məntiqli deyir: məntiqlə indi biz qaçmalıyıq (qaçırlar) Riyaziyyatçı dedi : o da qaçır , məsafə 10 metrdir.Məntiqli dedi : belə halda o bizi tutacaq , biz ayrı istiqamətlərə gedib onu çaşdırmalıyıq.
Riyaziyyatçı sağa , məntiqli sola doğru qaçır.Riyaziyyatçı 20 dəqiqə sonra kilsəyə çatır və təlaşla gözləyir.Bir müddətdən sonra məntiqli gəlir. Nə oldu deyə riyaziyyatçı soruşur.
-Adam məni təqib etdi və yaxınlaşdı.3-5 addım qalmışdı , məntiq olaraq mən dayandım o da dayandı.Məntiq olaraq danışmağın mənası yox idi.Mən donumu qaldırdım , o,da şalvarını endirdi.
-Bəs sonra ?
-Sonra n
...
Ardını oxu >>
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (09.09.2019 / 14:57)
Degersiz insannara verdikce deyer bosh.yere

Deyerli insannar itirduy ne qeder bosh yerəə
Heyat01  Heyat01 [Off] (09.09.2019 / 15:04)
Biz xar gun dunyani xilas eda bilarik....
Cunki biz xar gun bir insani xilas eda bilarik...
Xar insan da bir dunyadir...
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (09.09.2019 / 15:08)
Ele. Bil tenljy hell elyir)
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (09.09.2019 / 15:08)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
https://m.youtube.com/watch?v=QzhnczDfR0s&t=14s
Heyat01  Heyat01 [Off] (09.09.2019 / 15:29)
~_DemounT_~ (09.09.2019/16:08)
Ele. Bil tenljy hell elyir)
.....
Nikim  Nikim [Off] (09.09.2019 / 18:02)
Ardarazli (09.09.2019/14:33)
Biri riyaziyyatçı digəri məntiqli iki rahibə olur.Bunlar bir gecə yolda gedərkən riyaziyyatçı rahibə məntiqli rahibəyə deyir: bir kişi bizi təqib edir , aramızdakı məsafə 50 metrdir.Məntiqli rahibə bu
Super
Ardarazli  Ardarazli [Off] (19.09.2019 / 08:38)
“Təmiz bir vicdan qədər yumşaq yastıq yoxdur.”

Anonim

Qaranlığa öyrəşmiş canam. Bəzən sahibimin məni çağırdığını eşidirəm, lakin səmimi olmadığını çox keçməmiş anlayıram. Bəs, bu, nə zaman olur və sahibimin səmimiyyətsizliyindən necə əmin ola bilirəm? Bu, daha çox, uzaqdan mənə səslənirmiş, bağlı qalmış digər yüzlərlə ehtişamlı qapının və bir-birilərinə bənzəyən qaranlıq dalanların arasında mənim tozlu-paslı qapımı axtararkən, indicə dəstəyə uzanacaq və məni görər-görməz doyunca ağlayacaqmış kimi olsa da, qapımın ağzında ayaq saxladığı və tərəddüdlə ötüb keçdiyi zamanlar olur. Belə vaxtlarda, gec-tez yenidən gələcəyinə əmin halda qaranlıqda gülümsəyir, onun uzaqlaşmasını izləyirəm.

Pəncərəsiz, işıqsız və havasız şəraitdə saxlanırıq. Əlbəttə, bu şəraitsizliyin səbəbkarı abır-həyadan məhrum sahibimdən başqası ola bilməzdi. Çünki, ən önəmli anlarda yanımıza yaxın durmamaq üçün, hətta otağımızı birdəfəlik unuda bilmək üçün necə hoqqalar çıxartdığını hər kəs çox yaxşı bilir.

Art
...
Ardını oxu >>
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (19.09.2019 / 18:12)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Ey xəyanətdən daha zalım olan Mərhəmət..
_-_SeReNiTy_-_  _-_SeReNiTy_-_ [Off] (22.09.2019 / 20:33)
 YoU arE sOmEoNE iN tHe wOrLd ,bUT fOr sOMeoNE yoU arE thE wOrLd.!
Наверх  Cemi mesajlar: 5429

<< 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 543 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (90)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7312 / 954