canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Deyerli fikirler, melumatlar... (Maraqlıdır)
Ardarazli  Ardarazli [Off] (26.02.2016 / 22:08)
“Bu gün Xocalı faciəsi günüdür. Ümidvaram ki, xalqımız öz torpaqlarını qaytarmağa nail olacaq. Bizim xalqımız ağır itkilər verib. Şəhidlərə Allahdan rəhmət diləyirəm. O şəhidlərimizin sırasına böyük sənətkarımız İlhamə Quliyevanın da adını yazmaq olar. Çünki İlhamə xanım Azərbaycanın müstəqilliyini, dövlətçiliyini ürəyində yaşadan sənətçi idi".

(c) Medeniyyet ve Turizim.Naziri Ebulfez Qarayev
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (27.02.2016 / 00:53)
Ardarazli (26.02.2016/21:39)
Bu gün bəşər övladının ən dahi ovladlarından biri olan Viktor Hüqonun doğum günüdür... Hüqonun dilindən bir əhvalatı bilməyənlər də bilsin...- Qarlı bir qış gecəsiydi. Dostlarla yaxşı yeyib-içmişdik.
))))buna oxwar hadise menimde bawima gelib)))
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (27.02.2016 / 00:54)
Ardarazli (26.02.2016/22:08)
“Bu gün Xocalı faciəsi günüdür. Ümidvaram ki, xalqımız öz torpaqlarını qaytarmağa nail olacaq. Bizim xalqımız ağır itkilər verib. Şəhidlərə Allahdan rəhmət diləyirəm. O şəhidlərimizin sırasına böyük s
Burdan hemin nazirliye seslenmek isteyirem ki kiwinin menniyi olar
Ardarazli  Ardarazli [Off] (28.02.2016 / 18:10)
2012-ci ildə İspaniyanın Navarra şəhərində beynəlxalq yüngül atletika yarışları keçirilirdi. Yarışların qalibləri London Olimpiadasında iştirak imkanı qazanacaqdılar. Maneələri aşmaqla qaçış yarışında keniyalı Abel Mutai bütün oyun boyu birinci olur. Lakin finiş xəttinə 10 metr qalmış xətti keçdiyini zənn edərək, o dayanır, azarkeşlərinə əl eləyərək, sevincini bildirir. Azarkeşlərin onu xəbərdar etməsinin də faydası olmur – o, tamaşaçıları ya eşitmir, ya da anlamır. İkinci qaçan ispaniyalı (bask) atlet İvan Fernandes Anayya bu an keniyalını rahat keçib, birinci ola bilərdi. Lakin o heç nə başa düşməyən Mutaini finişədək itələyərək, onu birinci edir.

Oyundan sonra bu hərəkəti ilə hər kəsi şok edən Fernandesdən soruşurlar ki, sən məgər qalib olmaq istəmirdin?
24 yaşlı cavan cavabda bunu deyir:
– Mən qalib olmağı çox istəyirdim. Bu həyatımın ən böyük arzusu idi. Bütün ömrüm boyu Olimpiya oyunlarında iştirak etmək istəmişəm. Amma bütün oyunu keniyalı Mutai birinci idi və mənim onun s
...
Ardını oxu >>
Ardarazli  Ardarazli [Off] (28.02.2016 / 21:26)
Mənim ailə haqqında öz nəzəriyyəm var. Evlənəndən sonra iki həftə lazımdır, dəqiq bilsin ki, bu izdivac alınacaq, ya yox. Qəribə olan odur ki, bir çox insan evliliyinin ilk iki həftəsində hər şeyi anlamasına baxmayaraq, illərlə özünü yalançı ümidlərlə aldadır.
Xalid Hüseyni
Və dağlardan səda gəldi
Ardarazli  Ardarazli [Off] (28.02.2016 / 21:46)
Aristotelə deyirlər ki, bir nəfər sən olmayan yerdə dalınca səni söyürdü. Aristotel cavab verir: "Qoy, mən olmayan yerdə lap məni döysün".
FuLLiTo  FuLLiTo [Off] (03.03.2016 / 00:12)
Ömər Xəyyam - Tanrı ilə söhbət .

https://www.youtube.com/watch?v=AaNT8OPUTr4
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (03.03.2016 / 04:36)
2010 cu ilde Turk Alimlerinin Apardiqi elmi Arawdirmalar Neticesinde melum olub Ki,Kok kiwiler Ariq Kiwilerden 3 defe daha Uzun muddete Qadinla Seviwe bilirler.

Meselen Ariq Kiwiler 20 deqiqe Seviwe Bilirlerse Kok kiwilerde artiq bu muddet 60 deyqe olur.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (03.03.2016 / 04:37)
Biaz Ariqlamaq Istirdim day fikrimnen Yayindim ))))))))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (03.03.2016 / 04:37)
Qorxdume Lap Ariqlamaqdan ))))))))
Наверх  Cemi mesajlar: 5429

<< 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 543 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (90)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6814 / 1044