canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Deyerli fikirler, melumatlar... (Maraqlıdır)
(=AriKaRiNNaKaTa=)  (=AriKaRiNNaKaTa=) [Off] (14.04.2016 / 12:27)
 hhhh
Deyir sen sen ol sene guvenen birini esla yari yolda qoyma sonda itiren sen olarsan
p.s ne qeder sen sozu islendi bu cumlede)
Ardarazli  Ardarazli [Off] (15.04.2016 / 09:22)
“Ermənilər həmişə başqa dinə qulluq edən hökmdarların hakimiyyəti altında olmuşlar. Nəticədə öz fikir, niyyət və duyğularını gizli saxlayan, hiyləgər və kələkbaz adamlara çevrilmişlər”.

Aleksandr Düma “Qafqaz səfəri”.
Ardarazli  Ardarazli [Off] (15.04.2016 / 09:23)
Heç bir təyyarə, heç bir gəmi insanın özünü özündən uzaqlaşdıra bilməz. Lap dünyanın o başına getsən də öz keçmişindən ayrıla bilməzsən. Hərdən mənə elə gəlir ki, aradan yüz il keçib, hərdən də elə bilirəm ki hər şey dünən olub.. Lap dünən...

© Təhminə filmi
Ardarazli  Ardarazli [Off] (15.04.2016 / 09:27)
..Məsələ tez və ya gec ölməkdə deyil. Ömür onsuz da nisbi şeydir. Ancaq... Boy çiçəyini yadınıza salın. Özü neçə vaxtdır ki, xəzan olub gedib, amma ətri indi də bizi heyran edir... Yaxşı insanlarda belədir... Özləri məhv olsalar da xatirələri həmişə bizim ləyaqətlə yaşamağımıza kömək edir. Bizim üçün təsəlli olur..

İlyas Əfəndiyev-"Sən həmişə mənimləsən"
Ardarazli  Ardarazli [Off] (15.04.2016 / 19:33)
3-4 gunluk muharibe oldu.
Kim bu muharibeye gore ne fikirlesdi.
Hansi fikirleriniz dogruldu hansilar alt ust olfu?
Umumiyyetle muharibeyeqereki sonraki fikirleriniz maraqlidi.
Ardarazli  Ardarazli [Off] (15.04.2016 / 19:35)
Sirf aprelden beri olan meqamlar maraqlidi kecmisden biraz az danisaq bu gun esas bu gun ne dusunursuz?
Ardarazli  Ardarazli [Off] (15.04.2016 / 19:38)
Meselen umumi sosial sebekelrde paylasilan status ve serhlere istinaden bele bir netice cixdki en zloy zabitler (gizirler) en cox sehid olanlarin sirasinda oldular.
hansiki aprele qeder cox adam onlari vetenperver saymirdi.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (15.04.2016 / 22:32)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Ardarazli (15.04.2016/20:38)
Meselen umumi sosial sebekelrde paylasilan status ve serhlere istinaden bele bir netice cixdki en zloy zabitler (gizirler) en cox sehid olanlarin sirasinda oldular.hansiki aprele qeder cox adam onlari
niye saymirdilar??

hem ele gizir maxe zabit olmeli idide 18 yashdi 3 ay maladoyculuqda
l
lpl

deyiş. Black_Attack (15.04 /22:37) [1]
Black_Attack  Black_Attack [Off] (15.04.2016 / 22:40)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
sikim sensor cixara.in varyoxun
Ardarazli  Ardarazli [Off] (15.04.2016 / 22:55)
Mirzə, bu gün gəldim sənə söz verəm ki, bir daha ağlamayacam. Sən heç vaxt istəməzdin mən ağlayım. Gəldim sənə söz verəm ki, yanına üzü ağ, alnı açıq gələcəm. Heç vaxt kimsənin adımın üstünə ad qonduracağına izn verməyəcəm. Səninlə birgə həyatım boyu necə təmiz oldumsa, elə də təmiz adla, namusumla yaşayacam. Gəldim sənə söz verəm ki, Nihad və Nurayı elə böyüdüb, tərbiyə edib, oxutduracam ki, heç vaxt ruhun incik olmasın. Ancaq sən məni incik qoyub getdin. Mənə həmişə "aslanım" deyərdin. İndi sən o aslanı tək qoymaqla sındırdın. Mən yenə də, sənə söz verirəm ki, səndən başqa məni kimsə sındırmayacaq, tək buraxmayacaq. Mən sənin yanına həmişə gördüyün aslanın kimi gələcəm. Həmişə arzu edərdim ki, evimiz olsun, özümün də işim olsun. İşləyib sənə köməklik etməklə, nə vaxtsa ev alacağamız arzusu ilə yaşayardım. Dünən ölkənin birinci xanımı Mehriban Əliyeva konfrans təşkil edib bütün şəhid ailələri ilə görüşdü, problemləri ilə maraqlandı. Mən heç nə deyə bilmədim. Çünki bundan sonra sənin q...
Ardını oxu >>
Наверх  Cemi mesajlar: 5429

<< 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 543 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (90)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6832 / 1507