canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Deyerli fikirler, melumatlar... (Maraqlıdır)
MagniFcenT  MagniFcenT [Off] (19.10.2019 / 15:46)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
namuslu aile heyati
Ardarazli  Ardarazli [Off] (20.10.2019 / 11:31)
- Sən heç nə vaxtsa kimisə öldürmüsən?
- Bir-iki polis öldürmüşəm.
- Bəs adam?
- Ancaq polis.

Reservoir Dogs / Quentin Tarantino
Ardarazli  Ardarazli [Off] (23.10.2019 / 21:38)
Bir toy məclisində bir gənc qonaqlar arasında vaxtilə ona dərs demiş müəllimini görür və ona yaxınlaşıraq özünü təqdim edir:

- Müəllim salam. Xatırladınız məni? Vaxtilə məktəbdə mənim müəllimim olmusunuz.

- Bəli, xatırladım. İbtidai sinifdə mənim şagirdim olmusan. Şad oldum uzun illər sonra səni təkrar görməyimə. Nə işlə məşğulsan?

- Mən də sizi görməyimə çox şadam. Sizin kimi müəllim olmuşam.

- Çox gözəl. Bəs niyə müəllim olmaq qərarına gəldin?

- Çünki, vaxtilə siz müəllim kimi məni ilhamlandırdınız, həyatda nümunə oldunuz. Ona görə qərara gəldim ki, mən də müəllim olub uşaqların yetişdirilməsinə öz töhfəmi verim və onları həyatda uğurlu olmaları üçün ilhamlandırım.

- Bu cür düşünməyinə və müəllim olmaq qərarına sevindim. Lakin dedin ki, mən vaxtilə səni ilhamlandırmışam və nümunə olmuşam. Tam olaraq nəyi nəzərdə tutursan?

- Siz mənə dərs dediyiniz vaxt bizim sinifdəki oğlanlardan birinə valideynləri qəşəng bir saat almışdılar. Mənim valideynlərimin imkanı olmadığ
...
Ardını oxu >>
NoreN  NoreN [Off] (23.10.2019 / 21:53)
Ardarazli (232019/22:38)
Bir toy məclisində bir gənc qonaqlar arasında vaxtilə ona dərs demiş müəllimini görür və ona yaxınlaşıraq özünü təqdim edir:- Müəllim salam. Xatırladınız məni? Vaxtilə məktəbdə mənim müəllimim olmusun
Oxudum.
Amma inandirici olmadi..
Taksi_V_Ray  Taksi_V_Ray [Off] (23.10.2019 / 22:01)
Maraqli idi..
_memati...  _memati... [Off] (23.10.2019 / 23:54)
Bir gün cavan oğlan şəhərdə yaşlı insanlardan çox yaşamanin şiri nədir deyə sual verir BİR YAŞLI KİŞIYE DEYİR HEMEN SUALI KISININDE 75 ZAD BELƏ YAŞI VAR DEYİR AG SAQQAL SİZİN BU QEDER YAŞ YAŞAMA SIRINIZ NEDIR AG SAQQAL DEYİRKİ OĞUL MEN HECKİMLE SOHBET CURUTMEMISEM BIRDEFE DEMİSEM BUDUR QUTARDI GETDI 2 CISINI DAHA DEMEMISEM CIXIB GETMISEM ..HEMEN OGLAN DEYİRKİ MEN SENE INANMIRAM AGSAQQAL SEN YALAN DEYIRSƏN ..AG SAQQAL DEYİRKİ DEMIRSƏN INANMIRAM DÜZ DEYIRSEN INANMA MEN GETDIM SALAMAT QAL ))))
Duwuncelerim  Duwuncelerim [Off] (24.10.2019 / 06:39)
Boyuk Veten muharibesi zamani ruslar avtomobil duzeldirler. Adini da qoyurlar РОДИНА (VETEN) . Staline teqdim olunur. Stalin soruwur ki, adi nedi bu mawinin? Fexrle deyirler ki, РОДИНА. Deyir: Bes neceye satacagsiz? Mawinin adini deyiwib ПОБЕДА (QELEBE) qoyurlar.))
**_AY_**  **_AY_** [Off] (24.10.2019 / 06:46)
Taksi_V_Ray  Taksi_V_Ray [Off] (24.10.2019 / 14:53)
Duwuncelerim (242019/07:39)
Boyuk Veten muharibesi zamani ruslar avtomobil duzeldirler. Adini da qoyurlar РОДИНА (VETEN) . Staline teqdim olunur. Stalin soruwur ki, adi nedi bu mawinin? Fexrle deyirler ki, РОДИНА. Deyir: Bes
Deyirki Veteni satacaqsiniz? Sual bele verilir...
Ardarazli  Ardarazli [Off] (24.10.2019 / 19:55)
Qocalıq sevgidən qorumur, amma sevgi qocalıqdan qoruyur.

Koko Şanel
Наверх  Cemi mesajlar: 5429

<< 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 543 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (90)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7340 / 1181