canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Telefon vasitesile tanışlıq
sebiw88  sebiw88 [Off] (02.05.2012 / 22:46)
GeDeReMaAa, böyük memnuniyyetle sene cavab verirem, AXSAMINIZ XEYIR...BILIRSIZ NeCeD..MENIM Onunla danismagima sebe o sexsi en azindan nece oldugunu bilmekdir... desemki o insani unutmusam yalan diyerem...hal hazirda o sexs bakida deyil...ve rasiyyada olmagina baxmayaraq... helede meni itirip axtarir..ne o geri addim atir nedeki men...bir sozle demek olarki biz artiq 1 nece ildiki bir birimizi gormurduk o xeber tutandaki men qeza kecirmisem o zaman meni gorup amma men onu gore bilmedim... ve tezeden rasiyyaya qayitdiqdan sonra men bildimki menim qeza kecirtiyimi bilip ve qelip meni gormeye... menim ise bundan sora xeber tutdum.. onda ise o uje rasiyadaydi... ve cox gec idi... amma onu diyimki men ne olur olsun yenede onu tanimagima pesman deyilem.... ve onu helde coooox sevirem...
NePoVTaRiMa  NePoVTaRiMa [Off] (03.05.2012 / 00:03)
Normal baxiram ama <xanim sesinizden 4ox xoshum geldi tanish olmaq olar? Kimi qiji teklifle yaranan munasibet xaric>. Ama bele tel.la evlenenlerde 4ox gormushem. Ama sevmek gormeden bu artiq mumkunsuz birsheydi gormeden sevmek olmaz!
NePoVTaRiMa  NePoVTaRiMa [Off] (03.05.2012 / 00:11)
Yolda tanish olanlara seviyyesizkimi baxiram tel.la yaranan munasibet yolda nom.goturenlerden 4ox hormetlidi. Ama bir.birini gormeden <sevirem> deyenler mene 4ox ecaib gelir bu sadece olaraq boshlugu dolduran unsiyyetdi realliqdan uzaq munasibetde sevgi ola bilmez he4vaxt.
Denis*  Denis* [Off] (03.05.2012 / 00:20)
sebis belke helede gec,deyil?
sebiw88  sebiw88 [Off] (03.05.2012 / 00:29)
Denis*, cox gecdi ......... cox
XANNA  XANNA [Off] (03.05.2012 / 19:58)
Ne normal , ne de anormal munasibetde deyilem tel taniwligina. Here bir yolla ozune gun agliyir ))))) Oz payima deye bilerem ki, men etmezdim
MoNaMoR  MoNaMoR [Off] (03.05.2012 / 19:59)
ciddi ola biler. Gormuwem .
__*Bad~Boy*__  __*Bad~Boy*__ [Off] (03.05.2012 / 23:34)
Kadastrofik  Kadastrofik [Off] (16.06.2012 / 16:23)
eslinde tanisliqin yeri ve yurdu olmur ama baxir kimle ve ne meqsedle tanis olursan. sohbet sevmekden gedirse isevgi kordur meseli ile raziyam uerinden yurdundan asli olmayaraq sevmek olar ve bu telefonla tanisliqdan ve ya basqa tanisliqdan baslamaginin hec bir menasi yoxdur
*-=ReSpEcT_BoY=-*  *-=ReSpEcT_BoY=-* [Off] (16.06.2012 / 16:23)
 ...Ne QeDeR oLsADa DiLiM aCi, SaDeLiKDiR BaSHiMiN TaCi...
baglanti ola biler)
Наверх  Cemi mesajlar: 277

<< 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7487 / 836