canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

KITAB QURDU..
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (10.06.2023 / 15:13)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Oxumuram əl çəkin
Nelli  Nelli [Off] (16.06.2023 / 11:24)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
Bezen gunlerle oxudugun bir kitabin son sehifesi,illerle tanigin birini itirmek kimi bir seydi.
*__MiNCe__BisoU__*  *__MiNCe__BisoU__* [Off] (27.08.2023 / 16:47)
 Ürəyin qədərdir həyat... Sevilirsənsə rəngli, sevirsənsə ağ-qara.
Elxan elatli xeyanet tovsiye edirem amma siqareti cox cekir )biraz orda cox yer verib )
Nelli  Nelli [Off] (27.08.2023 / 17:33)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
*__MiNCe__BisoU__* (27.08.2023/16:47)
Elxan elatli xeyanet tovsiye edirem amma siqareti cox cekir )biraz orda cox yer verib )
O kitabdan en yadinda qalan bir qeweng cumle yazarsan bura...xosum gelir Kitab alintilarindan
*__MiNCe__BisoU__*  *__MiNCe__BisoU__* [Off] (27.08.2023 / 21:09)
Nelli (27.08.2023/17:33)
O kitabdan en yadinda qalan bir qeweng cumle yazarsan bura...xosum gelir Kitab alintilarindan
Yadasim.yoxdu))
Edalet ele budur bacarirsan yasha inkisaf ele) nesil artir
Bacarmirsan bashqalorna yem ol!
*__MiNCe__BisoU__*  *__MiNCe__BisoU__* [Off] (27.08.2023 / 21:11)
Orda gulafet var))hoqqa verir sene atacam.onu tapib bele olir mence  oxumaq gorum tapiram)
~Daydream~  ~Daydream~ [Off] (15.08.2024 / 03:06)
 GeTMəK SaDəCə BiR üSYaNDıR ; uNuTMaQ iSe BöYüK BiR iNQiLaB ..
Her kitabin tesiri başgadi ..men filmlerden çox kitab oxumahi ustun tuturam. Her yaşda fergli hiss edib,ferqli netuce çixariram. En son meselen C.Londonun ag diş romaninda it yaruşlarinin birinde bir buldog ağ dişin bogazini alir cengine, kitabi qatdalauib ele aglamisdim ...ele bilirdim ag diş olecek ... 1 gun sehifeni acmaga elim gelmedi ..nehayet ureklenib oxudum,sonra xilas oldugunu gorende nece sevinirdim. 

Son zamanlarda ise oxudugum en dehşetli real hadiselerden behs eden "Leyla" romanidi.. Serblerle Bosniyalilarin muharibesinde esir duşen 16 yaşli qizin esirlik heyatindan behs eliyir,agir kitabdi ... 1 geceye oxudum ama gunlerle aglamişam.. xocali faciesini andiror eynen,birebir ... 
Наверх  Cemi mesajlar: 97

<< 1 ... 8 9 [10]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (4)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7531 / 953