canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

DϋnyαLαr αrαsιndακι κörρϋLer, fiκirLer υzlαşмαsı
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (16.01.2017 / 22:55)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Her insan özünde 1 dünya daşıyır, doğulandan mezara qeder o dünyanïn bünövresinin temelin qoyur, Kimse kimsenin içinde ne fikirleşdiyin bilmez, öz dünyasınnan bizlere teqdim olunanlar düzgünde ola biler, sehvde, Daxili alemin mehsulunun keyfiyyeti uşaqlıqdakı böyüme proseslerinin gedişide tesiri güclüdür, bele bir rus deyimi var: " 1 insan dörd formada tanına biler
1) ailesinin tanıdığï insan, çevresinin tanıdığı insan, özü öz daxili alemine beled olan insan, 4) Allahın tanıdığı insan,
Eger öz dünyasından heyata yeni bizlere hiss etdiklerin olduğu kimi çatdırırsa ( yaxşı yada pis) bu müsbet cehet sayılmalıdır, davamı olacaq)
EVAMELISSA  EVAMELISSA [Off] (16.01.2017 / 23:00)
Haqlisan her kesin oz dunyasi var. Daxilinde, etrafinda.Bezende insanin oz ozune yarattdiqi bir dunyaki ondan yalniz ve yalniz ozu xeberderdir.O ki qaldi senin insanin icinden , daxilinden gelenleri hiss etdiklerini semimi sekilde cattditmasi bax onunla razilawmiram.Musbet cehettdir deyirsen heeeee ???? Senin dediyinn o musbet cehet cox vaxt laqa qoyulur, inanmirlar ve yaxudda bigane qarwilanir.Baxxx onda xeyallardaki dunya bele yixilir.Gel onu yeniden qur , qura bilsen.Semimi fikirler (forumu nezerde tuturam) hec vaxt qiymetlendirilmeyib.Bunun defelerce wahidi olmuwam.Ister ozum , istersede bawqasi olsun.
deyiş. EVAMELISSA (16.01 /23:02) [2]
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (16.01.2017 / 23:08)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Sen içinden geleni olduğu kimi çatdırırsansa lap lağa qoyulsun buna ehemiyyet vermemelisen, onda seninde öz düşüncelerve, hisslerive şüphen yaranar eger reaksiyalara ehemiyyet versen, içindeki dünyanla heyatdan ipleri qoparmış olarsan, ferqli özünü anlatmayan fikirler bildirersen, buda simiyyetsizleşmenin bir qoludur, olduğun kimi ol
EVAMELISSA  EVAMELISSA [Off] (16.01.2017 / 23:11)
MiLYoNDa1oQLaN (16.01.2017/23:08)
Sen içinden geleni olduğu kimi çatdırırsansa lap lağa qoyulsun buna ehemiyyet vermemelisen, onda seninde öz düşüncelerve, hisslerive şüphen yaranar eger reaksiyalara ehemiyyet versen, içindeki dünyanl
Semimiyyetden anlamayan insanlar saxtasan deyirler. Eslinde kimsenin meni nece tanimwsi deyil, esas odur ki , men ozum ozumu yaxwi anlayim.Qerarlarimda, addimimda, heyata baxişimda , fikirlerimde qerarli olum.
*Milena*  *Milena* [Off] (16.01.2017 / 23:15)
Aılemin tanıdıgı insan -fedakar.
Çevremin tanıdıgı insan -sakit ve sessiz
Özümün tanıdıgım insan-Milena.....
Allahın tanıdıgı insan -ebedıyyete qeder -suallar....
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (16.01.2017 / 23:17)
EVAMELISSA (16.01.2017/23:11)
Semimiyyetden anlamayan insanlar saxtasan deyirler. Eslinde kimsenin meni nece tanimwsi deyil, esas odur ki , men ozum ozumu yaxwi anlayim.Qerarlarimda, addimimda, heyata baxişimda , fikirlerimde qera
Atdığın her addımı hesaplayıp atırsansa, qırağdakı qoy senin yerişive lağ elesin, Esas odur özün bilirsenki getdiyin yol çıxmaz yol deil ,
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (16.01.2017 / 23:23)
Insanın içile çölü düz mütenasip olmalıdı, cümleler ürekden gelip dilde deişilmemelidir, öz dünyan necedirse etrafındakılarıda özün kimi bilirsen, bezi şüuraltı sehv sistemik fikirler yaranır,
Moli  Moli [Off] (16.01.2017 / 23:24)
Eslinde foruma gelmemeyi qerar almiwdim fikirmi deyiwdim bu movzu turkler demiw tam 12 den vurdu.Movzu meni duwunduren movzudu.
*Milena*  *Milena* [Off] (16.01.2017 / 23:29)
Moli (16.01.2017/23:24)
Eslinde foruma gelmemeyi qerar almiwdim fikirmi deyiwdim bu movzu turkler demiw tam 12 den vurdu.Movzu meni duwunduren movzudu.
Kaş verdiyiniz qerarların arxasında dayanmagı öyrene bilsez.
Moli  Moli [Off] (16.01.2017 / 23:30)
Bezi insanlarin daxilindeki duwunceler ferqlidi ve bunu dile getirerken anormal baxilir.Bele fikir bildirmek isterdim movzuya.Bezen etrafdakilarimin baxwi duygularimin dile getirmemi dayandira biler amma hiss ediklerimi durdura bilmez,yaxwi ki, daxilmizde ozumuze dunya qura bilirik ve bu dunyadan bir ozum birde tanrim xebardardi.
Наверх  Cemi mesajlar: 91

[1] 2 3 ... 10 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7498 / 972