canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil olQeydiyyat
ButulkaDominoDurakTic Tac Toe
İstifadəçi adı və ya ID:
Şifrə:


💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.

Son 10 mövzu

📌 Qizlarin gun erzinde mesguliyyeti ?
Mövzudakı mesaj sayı: 177
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 06.08.2013 / 14:12 · #121
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*_PuRe_LoVe_*, bes onda o suley gezenlerden sene ne?))) hatdan bildun yiyesizdiler?))))))))
*_PuRe_LoVe_*
*_PuRe_LoVe_*OFF
🕒 06.08.2013 / 14:15 · #122
Black_Attack, Cuncu evlerine yigismirlarda-- bir defe isde iki qiz geldi-- padruqaydilar yeqin yannarindada bidene oglan-- qakqiltilari alemi buyuyub- qizin birinin teli zeng chaldi mamasi imiw- didi gelirem mama 5 deqiqeye-- oglan nededi neynemedi qiz adboy verdi-- dediki indide gedek gezek))))ister-istemez-gorurem))
MELLİSSAA
MELLİSSAAOFF
🕒 06.08.2013 / 14:18 · #123
Rehmettiyin_Nevesi, Ayda qız işdirse pisdi???!
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 06.08.2013 / 14:18 · #124
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*_PuRe_LoVe_*, yaniki men oni dimek istiremki qiz gormiwem 20 dene oqlannan butun guni suley kimi gezib vallah o oqlannardan biride elinnen tutmuyub o qizin. qizda gormuwem forumda hammi demek arki bashina and icib Namaz qilan shehid qizi olub cixmaduqi hoqqa qalmiyib.

heckim ozune goturmesun men 2007 2008 2009 cu illerden danishira
TANIMA@
TANIMA@OFF
🕒 06.08.2013 / 14:20 · #125
Butun gunu ev iwleri gorurem azaciq vaxtim olur onuda televizora baxiram
*_PuRe_LoVe_*
*_PuRe_LoVe_*OFF
🕒 06.08.2013 / 14:20 · #126
Black_Attack, adamin-ozunnen-aslidi-duzdu
Inci-cicek
Inci-cicekOFF
🕒 06.08.2013 / 14:21 · #127
Sacima da, evimin iwine de, oxumaga da, gezmeye de vaxtim catir. Esas duzgun planlawdirmagdi
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 06.08.2013 / 14:23 · #128
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*_PuRe_LoVe_*, bax meselcun sennen uste sherh yazan user basdi baqladi butun gun dedikde men yatilmiyan ayiq olan vaxti nezerde tuturam bu nece ishdirse indi foruma sherh yazdi)))
*_PuRe_LoVe_*
*_PuRe_LoVe_*OFF
🕒 06.08.2013 / 14:26 · #129
Black_Attack, :))) isdiye isdiye sherh yazirda
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 06.08.2013 / 14:28 · #130
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
*_PuRe_LoVe_*, indiye qeder 3 sheyi birden eden napalyon olub sef elemiremse odaki.. danishmaq yazmaq qulaq asmaq 3unu birden
Cəmi mesajlar: 177
<< 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18 >>
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 1
Keçidlər