canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Liverpul vs Real.
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 00:05)
Salaha qederki oyunda real cetr xettin kecirdi? Biri yadima salsinda bunu.. Her wey aydindida. Fudbolun bagirsagina kimi beled olan insanlar hec bir soze ehtiyac olmadigin diyirler. Bayag bir nefer veteran fudbolcuyla bir yerde rasdlawdim. Bilir Liverpul azarkewiyem uzun illerdi. Meni gorub guldu. Agzimi acmag isdiyende dedi wuww!!! Mesele melumdu. Kubok heyif oldu.. :)
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2018 / 00:12)
Adolf-H (27.05.2018/17:56)
Imkan olanda arada leypziqin oyunlarina bax. Keyta bire bir tocnu mane kimi fudbolcudu. Emre canin gedmeyi meslehetdi. Tempi catdira bilmirdi.. Abumeyang lacazet birde morata kimi hucumcudu.. Bir qol
Vermer Heyqi super oyuncudu amma Liverpula Qrizman Tip oyuncu lazim idi.
Suret Texnika Reski moverler deqiqlik ve s.
Liverpulun stilinde Futbolcudu o.
Mahrezide Ala bilerler amma cetin Man Siti aparacaq onu.bele en pis varyantda Verner Ideal varyantdi.Liverpulum Verner Tip oyuncusu catmir.Firmino Orta Ucumcusu Ampulasinda Cox zeifdi onu Flanqda Cinaqlarda oynadmaq lazimdi.
Lalana gedmelidi onun yerine Emre Mor alinmalidi.Emre mor xiyardi duzdu amma istedadlidi gic gic driblinkler edib cox yorur reqib zawitani.Hemde Krop oynadacaq Moru menceraxleride Ala bilerler Amma satmaz mence Psj birde Vardy cox ezmkar futbolcudu niye onu alan yoxdu bilmirem.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2018 / 00:16)
MiLYoNDa1oQLaN (27.05.2018/22:01)
[B]Hakim bir epizodu qaçırıp . Ramosun yıxılan zaman bilərəkdən Liverpulun qapısı qarşısında Kariusun difətinə endirdiyi dirsək zərbəsi . Videogörüntüdə var bura atmağ olmur . Kariusun təcrübəsiz oldu
Tvardi Ramos.
Realdida Hayasizlari yiqiblar ora.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2018 / 00:18)
Adolf-H (28.05.2018/01:05)
Salaha qederki oyunda real cetr xettin kecirdi? Biri yadima salsinda bunu.. Her wey aydindida. Fudbolun bagirsagina kimi beled olan insanlar hec bir soze ehtiyac olmadigin diyirler. Bayag bir nefer ve
Salah oynadiqina qeder Realin Oksigenin kesmiwdi Liverpul tebii ki,Liverpulun onsuz ele guclu ehtiyyat skameyasi yoxdu + bir nece oyuncusu zedeliydi.
Heyif cox heyif.
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (28.05.2018 / 00:44)
Realda qollari kim vurdu?
Bir de primer liqada birinci kim oldi?
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2018 / 00:54)
Benzema
Bale
Bale

Mancester Siti
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (28.05.2018 / 01:15)
_K_O_T_İ_K_, Benzema lezet eliyir da.
Yazig Yunayted yene yer tuta bilmedi he?
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 03:20)
_K_O_T_İ_K_ (28.05.2018/01:18)
Salah oynadiqina qeder Realin Oksigenin kesmiwdi Liverpul tebii ki,Liverpulun onsuz ele guclu ehtiyyat skameyasi yoxdu + bir nece oyuncusu zedeliydi.Heyif cox heyif.
Emre moru men arzulamiwdim. Xeber gelende klop onu isdiyir. Tecublendim sevindim. Sora nece oldusa birde gordum celtada zaddan gelir sesi.. Bawi catmir onun. Vardinide isdiyirdi liverpul. Oda yarimcig qaldi.. Dibala gelse mence o vaxtki oweni xatirladacag. Pleymeker lazimdi.. O vaxdki bavaryanin kapitani effenberg kimi birin arzuluyuram liverpula.
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 03:29)
Benzemaya 17 ci deyqede top atirlar 36 da herekete kecir.. Padarkaydi aldida. Realin agli var gelen. Il liverpulnan duwmemeycin elinnen geleni elesin. Pazi pis deyecey onun. Cox wukur liverpul hec kese hecneyi bagiwdamiyib. Klop almandi. Olarda praweniya yoxdu. Ronaldo hardaydi? Goren oldu onu? Bavaryaynan oyunda nece? Ronaldo var idi? Wexsen liverpul bele kubok alsaydi men utanardim. Uc dord gun cole bayira cixmazdimki uwaglarla rasdlawmiyim
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 08:03)
Turkiyenin qelebesine ne deyirsiz bu gun. 2 kafcent pis doyur
Наверх  Cemi mesajlar: 236

<< 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7285 / 640