canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Din, İnanc, Cadu, Ağ ve Qara magiya
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.01.2015 / 15:59)
Başdadım axsımaqa,qıcım tutuldu,həkim cagırdılar dedi rematizmadı,nəsə iynəni şakkılladıllar mənə qıcım düzəlmir axsıyıram ki,axsıyıram,üstünnən 1 ay kecdi anam başdadı hər axşam ürəyi sıxılmaqa,bizdə uşaqıq qorxuruq o həkim qalmadı,o müalicə qalmadı xeyri olmadı,mamamın vəziyyəti get gedə dahada pisləşirdi.təsəvvür edin generator almışdıq mamam deyirdi ki,işıq sönməsin sönsə dəli olaram , nənəm gəlib bizdə qalırdı gecəni yatmırdıq generatorun benzini qutarıb sönməsin nəysə kəsə yazacam 9 ay mamam cimmədi sudan qorxurdu,9 ay həyətin qapısınnan cölə cıxmırdı.istiyirsiz inanın istiyirsiz inanmiyın...bezmişdiy artıq hər şeydən.....
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.01.2015 / 16:04)
Nəysə yay ayıdı,mamama həkim gətirdiy yenə qadın idi,ALLAH onun köməyi olsun.gəldi uje hərşeydən əlimiz üzülüb.baxdı mamama qayıtdı ki,bununki nəsə xəstəliyə oxşamır bu saglamdı.buna nəsə cadu olunubbiz mollayada getmişdiy o vaxtlar ki,bu nədi dua zad yazılmışdı ancaq o yazılan dua cıxarılmalı imiş başqa cür xeyri yox imiş) nəisə bu qadın dedi mənim tanıdıqım molla var lənkəranda cadügar ona gedin dəyin.adresin dedi nənəm getdi tək.blya yazdıqca həyəcanlanıram ......axıra kimi oxuyun
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.01.2015 / 16:10)
Nəysə nənəm getdi o arvad cadügar demişdi həyətinizdən torpaqdan götür gətir mən o torpaqa baxıb biləcəm dua basdırılıb ora ya yox.nəisə elədə elədi nənəm torpaq götürdü getdi.arvad baxmışdı demişdi dua var həyətinizdə.nəisə arvad gəldi yay ayı idi qısa qol köynəkdə ALLAHIN adına and olsun,atamın anamın əzizlərimin cani ücün.əlin qoydu dedi qazın buranı,nənəm başdadı qazmaqa lapatkaynan, elədə dərində deyildi 20 st qazdı sora dedi indi o cıxılan torpaqı əliviznən ovun nənəm ovdu dua cıxdı getsi evin arxa tərəfinə barmaqın qoydu dedi buranı qaz nənəm başdadı qazmaqa nəisə dedi torpaqı ov əlinnən nənəm əliynən o tərəfə bu tərəfə elədi bu duada tapıldı........
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.01.2015 / 16:14)
Sora dedi sökün acın o duanın icin nənəm acdı deməli bayquş dərisinin icinə ,iynə,sancaq,qara sap,sümüylü ət,qəbir daşı (qəbrin üstünnən qəbir torpaqının üstündə olan balaca daşlardan) bunları qoyub bayquşun dərisinin icinə dərisin tərsinə tükü icəri tərəfə tikilmişdi və basdırılmışdı həyətimizi........
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.01.2015 / 16:22)
Cadügar arvad qayıtdı ki,az qalmışdı 2,aya zada bu evdən meyid cıxaceymiş.....ALLAAAAAAAAH möcüzə idi üstünnən 3 gün kecdi mamam başdadı,qonşuya cıxdı,həyətin qapısınnan cölə cıxdı axır ki,üstünnən 1 həftə kecdi mama bazara getdi.mənim qıcım acıldı.üstünnən 3 həftə kecdi 9 ay cimmirdi mamam cimdi axır ki.nəbilim əşşş it zülümü cəkdiy həmən o 9 ayı.axırı nə oldu?o pisdiy eləməy istirdi elə oldu Mamam atamnan dalaşdı dedi ki,biz qalmırıq burda uje o dərəcəyə catmışdıq onu görəndə qorxurduq uje.atamada deyiriy inanmır bude burda o bəzi özün agıllı göstərənlər kimi.inanmır ki,siz şəhərə getməy ücün şər atırsız mənim qardaşımın gəlninə görmüyüb axı atam 1 il russiada olmuşdu həmən vaxt atam.ürəyimiz partdiyır biliriy ki,bu bizə zərər vermiyənə kimi sakitləşən deyil
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.01.2015 / 16:27)
Nəysə dava qırgın mama götürdü bizi tulladıq evi eşiyi ki,tüpürəy o evə o mebelə hərşeyə canımızdan artıq deyil ki,getdiy sabirabada.nənəm gilə.mamamda biraz pul var idi ev aldı ordan.1 ay qalannan sora atamda bizi cox istiyir ümumiyyətlə bizim nəsil uşaq sevəndi.atam zəng elədiki ev gəlirəm ev alacam.sumqayıtda bibim,xalamgil,cox qohumumuz olduqu ücün sumqayıtdan aldıq evi.köcdüy sumqayıta.üstünnən 3 il kecdi bacımın toyuna atam bidənədə ev aldı bacıma.oldu 2 ev.nəisə sözüm onda yox.pislik kimə qaldı?ona.indi onların ailəsinnən sizə yazacam.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.01.2015 / 16:34)
Həmən o cadu elətdirən əmimin gəlninin (qancıqın) 5 qızı var idi oglu olmurdu sorada 1 oglu oldu. 5 qızı getdi ərə 2 si qayıtdı,balaca qızının barmaqı qalmışdı qapı arasında üzülmüşdü həkimə aparmışdılar həkimlər gücnən tikib birləşdirmişdilər,uşaqı gətiriblər evə qızın balacanı üstünnən 1 həftə kecib təzədən həmən o qapı arasında qalan barmaqı birdə qalıb üzülmüşdü.sevinmirəm düzdü pis oluram o uşaqın günahı yox idi anası qancıq idi.Yazıq əmim oglun o qədər bezdirmişdisə deyinməyiynən,cadülarıynan əmim oglu başın götürdü getdi Russiaya,Hec əmim rəhmətə gedəndədə gəlmədi atasının yasına.voobşem dagıldı ailələri.amma biz cadu zad elətdirməmişdiy olara.onu ALLAH o günə qoydu.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.01.2015 / 16:36)
İndi gəlin mənə sübut eliyin ki,cadu yoxdu,Dostlar bunu sizə yazmaqda öz həyat təcrübəmi sizinlə bölüşmüş oldum.bəlkədə belə problemi olan var burda bəlkədə kiməsə paxıllıqcan cadu olunub qıza ki,ailə qura bilməsin.inanın ALLAHA ki,var.əyər kimsə mənim bu bölüşmüş olduqum təcrübədən xeyir tapsa onun savabı bəsdi mənə.
deyiş. _K_O_T_İ_K_ (07.01 /16:37) [1]
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (07.01.2015 / 17:59)
Movzunun adindaki "Ag" sozu yox "Qara" sozu tanish geldi)))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (07.01.2015 / 19:01)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
bəli kasıb yıqını kasıb)
bir packa acınnan ölən mən sizə tək bi şey diyə bilərəm olan qalan toyuq damına oxşar komamıvızda sökülübsə bilinli kiməaə pislik etmisiz Allah cavabın verir..
bəli sual cıxa bilər bəs varlılara nöc vermir coz sadə cavabı var
olların günahı coxdu və ya yoxdu ))
bəli siz günah işlətmisiz kasıb olmaqda cəkün əzyətin bu qədər sadə)
Наверх  Cemi mesajlar: 156

<< 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7516 / 909