canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Dogru yol yalniz Quran vasitesile gedilen yoldur
Qosqar_ibrahimoglu  Qosqar_ibrahimoglu [Off] (12.06.2012 / 23:49)
(S)(B)(D), Men cagiriliwdan sohbet acmadim dedim ki,oda bir bewerdir...Sebrli ol...Cavablandiraraq gelirem...Secde yazilmayib 4,102-de ay kafir???Silahi qoyub 1 defe secde edir ve yeniden o biri deste silahi qoyub secde edir. OLUR 2 SECDE...Ac oxuda korsane 2 sure 18 aye
Qosqar_ibrahimoglu  Qosqar_ibrahimoglu [Off] (12.06.2012 / 23:57)
Rükuda oldugu halda zekat
veren kes kimdi?
Elesger de rukuda zekat verir?

Gorursuz elminiz ora qederdi...Ay sefeh orda deyilmir ki,Rukuda ola-ola zekati verirler...Hec bilmirsen zekat nedi??? O ayede deyilir ki rukuda olduqlari halda yeni namazda qilir zekatda verir...Aydindi??? Get ustadundan soruw??? Indi 1 sual verim senun qebul etdiyin Resul ele verirdimi zekati...? ALLAH agil veribe bize ay bedbaxt )))
Qosqar_ibrahimoglu  Qosqar_ibrahimoglu [Off] (13.06.2012 / 00:01)
Zekat bilirsen nedi eluve gelen her bir qenimet 5/1 -di... )) Senle sohbet lezzet elemire...Bir azca guclunu getir bura,sene ders vereni...Sen hec ozun bilmirsen ne sual verirsen,ne deyirsen... )
(S)(B)(D)  (S)(B)(D) [Off] (13.06.2012 / 00:05)
Qosqar_ibrahimoglu (132012/00:57)
Rükuda oldugu halda zekatveren kes kimdi?Elesger de rukuda zekat verir?Gorursuz elminiz ora qederdi...Ay sefeh orda deyilmir ki,Rukuda ola-ola zekati verirler...Hec bilmirsen zekat nedi??? O ayede dey
Sefeh oglu sefeh.)
Erebcesin yaz subut ele, erebcede ele o menani verir! Rukuda oldugu halda zekat veren!
Sen mene Quran öyretme.. Qurani öyreneceyim en son adam sensen.. Kafir!
(S)(B)(D)  (S)(B)(D) [Off] (13.06.2012 / 00:06)
Qosqar_ibrahimoglu (132012/01:01)
Zekat bilirsen nedi eluve gelen her bir qenimet 5/1 -di... )) Senle sohbet lezzet elemire...Bir azca guclunu getir bura,sene ders vereni...Sen hec ozun bilmirsen ne sual verirsen,ne deyirsen... )
Mezelenme))
Bes xums neydi?))
Sen Elesgeri gönder bura. Sen cox awibka buraxisan. Dersleri yaxwi öyrenmemisen..
Qosqar_ibrahimoglu  Qosqar_ibrahimoglu [Off] (13.06.2012 / 00:09)
(S)(B)(D), Sefeh oglu sefeh--

ALLAH razi olsun!!!He yaxwi sual verdim,senin getdiyin heyatda olmayan peygemberin rukuda verib zekati??? Bu yanda ibadet,bir yandan qenimeti paylayib?)))Meni bu gun ne qeder guldurursen...
Qosqar_ibrahimoglu  Qosqar_ibrahimoglu [Off] (13.06.2012 / 00:12)
(S)(B)(D), Elesger a.s seninkimi senden daha guclunu iranda deyesen tehsil almiwdi,onunla daniwir,kaset var...gorurukde elmin onun...Heyif ki,tanimiram seni gorsederdim sene...Tocnu senun kimiydi...
(S)(B)(D)  (S)(B)(D) [Off] (13.06.2012 / 00:12)
Qosqar_ibrahimoglu (132012/00:49)
(S)(B)(D), Men cagiriliwdan sohbet acmadim dedim ki,oda bir bewerdir...Sebrli ol...Cavablandiraraq gelirem...Secde yazilmayib 4,102-de ay kafir???Silahi qoyub 1 defe secde edir ve yeniden o biri dest
Yaxwi.. Deyek ki, secdeye aid iware var. Rukunun sayina aid aye getir ve elibagli qilmaga.. Tek Qurandan delil getiressen! Men qanmiram Allah qarwisin qul veziyyeti almaq nece olur..
Mene Quranla izah et.
(S)(B)(D)  (S)(B)(D) [Off] (13.06.2012 / 00:18)
Qosqar_ibrahimoglu (132012/01:12)
(S)(B)(D), Elesger a.s seninkimi senden daha guclunu iranda deyesen tehsil almiwdi,onunla daniwir,kaset var...gorurukde elmin onun...Heyif ki,tanimiram seni gorsederdim sene...Tocnu senun kimiydi...
Tanimaq fikrin var tanish olariq))
Menim tehsilim yoxdu..
Ama senin kimi kafirlere verecek cavabim var..
Qosqar_ibrahimoglu  Qosqar_ibrahimoglu [Off] (13.06.2012 / 00:19)
(S)(B)(D), Qul kreslo oturub qollar bawivun altinda)))Ay kafir Qul kimi nece dayanmagi...Onuda beyem santimetirle zadla ferqi olur???Bilirsen ALLAH mene deyir Quranla hokm et...Fso babamin dedeside qalxib gelse ki,bawqa kitablarla get getmerem...Cunki ALLAH qadagan edir,siz kafirler inkar edirsiz...Gedin..hedisiniz bir deyil sizin??? Niye wieler,bawqa cur sunneler bawqacur,selefiler zad ferqli qilirsiz??indi izah et gorek..inde bir ummetdesiz,qardawsiz amma ferqli niyeeee???
Наверх  Cemi mesajlar: 137

<< 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7514 / 937