Son 10 mövzu
___BaBnIk___ (13.07.2012/02:31)_CuDeSNaYa_SKaZKa_, di yax$i ta sensendä sevin.sevinmekdä sebeb?
___BaBnIk___ (13.07.2012/02:37)_CuDeSNaYa_SKaZKa_, hmm lap yax$i