💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.
Son 10 mövzu
📌 Yaxşıki varsan! :)
Mövzudakı mesaj sayı: 122

Pessimist89OFF
🕒 18.01.2012 / 15:23 · #31
var amma yox kimi,bezen de yox olur,var kimi hiss olunur..

REZIDENT736OFF
🕒 18.01.2012 / 15:29 · #32
Valideynlerimin varligi,dostlarimin varligi,cox sevdiyim,buna gore de ugur qazandigim isimin varligi,bezi maddi weylerin varligi yaxcidi. Qaldi pislere,men pis olanlari heyatimda yoxmus kimi davrana bilirem.

Black_AttackOFF
🕒 26.04.2012 / 16:33 · #33
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Kwt

YourSweetDreamOFF
🕒 26.04.2012 / 16:36 · #34
"O"-Yaxwiki varsan.

VernayaOFF
🕒 26.04.2012 / 16:44 · #35
ailemin elbetteki

*Soguk_odalar*OFF
🕒 26.04.2012 / 16:52 · #36
olmasi gerekenler var. Olmayanlar da yeqin ki olmamaliymiw bele de superdi 

Black_AttackOFF
🕒 26.04.2012 / 17:27 · #37
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
He..

XANNAOFF
🕒 02.05.2012 / 14:38 · #38
Ne yaxwi ki, anam, atam, baci ve qardawlarim var, wukur Allaha. Ne yaxwi ki, pis adamlar yoxdu etrafimda. Eger o adam pisdise onun olmagini istemiremse niye menim yanimda olmalidi ki. Onu gormurem, ewimirem, qebul etmirem, iqnor !

Black_AttackOFF
🕒 02.05.2012 / 15:02 · #39
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
XANNA, Uyda)twk

MuniraOFF
🕒 04.05.2012 / 11:35 · #40
Ne yaxwiki varsiniz mene dogru yol gosteren mene arxa dayaq olan olan yawama sebekarim olan valideyinlerim ezizlerim.Ne yaxwiki varsiniz dostlarim refiqelerim,ne yaxwiki varsiniz forumun mehriban aktiv userleri.gif)
Ne yaxwiki yoxsan heyatimda ewq mehebbet dastan nagil deyilen bir hiss:) Dəyişdirildi: Munira (04.05 / 11:37) [1]
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 1Keçidlər