canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil olQeydiyyat
İstifadəçi adı və ya ID:
Şifrə:


💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.

Son 10 mövzu

📌 Yaxşıki varsan! :)
Mövzudakı mesaj sayı: 122
HeyatVarsa
HeyatVarsaOFF
🕒 14.09.2012 / 20:06 · #91
Black_Attack (14.09.2012/21:00)
HeyatVarsa, mojnadur)
Movzunun cvbni tapdm..YAXWİKİ VARSAN Alicim...
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 14.09.2012 / 20:06 · #92
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
HeyatVarsa, ))))))))))))))Allah seni guldursun)))))))))
HeyatVarsa
HeyatVarsaOFF
🕒 14.09.2012 / 20:09 · #93
Black_Attack (14.09.2012/21:06)
HeyatVarsa, ))))))))))))))Allah seni guldursun)))))))))
Hemwe gul..gulmewekere cevrl..
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 14.09.2012 / 20:09 · #94
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
HeyatVarsa, ele yaxshiki sende varsan)
HeyatVarsa
HeyatVarsaOFF
🕒 14.09.2012 / 20:12 · #95
Black_Attack (14.09.2012/21:09)
HeyatVarsa, ele yaxshiki sende varsan)
Hene ne yaxwi mende varam...
_~XEZAN~_
_~XEZAN~_OFF
🕒 14.09.2012 / 21:01 · #96
Ne yaxwiki anam,atam bacilarim ve qardawim var.menim ucun butun her weyden bu dunyada yawamagimnan,her kesden ustun ailemdi.yoxluqlarini tesadufen bu gun duwundum.az qalsin ureyim dayanacaqdi.anamsa menim ucun tam ferqli bir insandi.ona olan sevgim sozle ifade oluna bilmez.yeni ailemizin uzvleri menimcun ozumnen ve deyerli olan her weyden ustundur.men hec vaxt duwunmeden oz heyatiimi ailemizin her uzvu ucun qurban vererdim.ne yaxwiki yoxdur dediyim insan yoxdur.kimi heytimda gormuwemse olar helede heyatimdadi.ve cox deyerlidir her biri menim ucun.bagiwliyin biraz cox yazdim amma aile movzusuna gelende olara olan sevgim o qederdirki sozler yetmez
Herseyaxsiolacaq
HerseyaxsiolacaqOFF
🕒 17.09.2012 / 21:58 · #97
Ne yaxwi ki
BRYUNETKA
BRYUNETKAOFF
🕒 18.09.2012 / 00:00 · #98
Yaxwi ki qonwu var, herden zibil torbasin atir )
Black_Attack
Black_AttackOFF
🕒 18.09.2012 / 00:01 · #99
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
BRYUNETKA, ))
_QRuBiYaNKa_
_QRuBiYaNKa_OFF
🕒 18.09.2012 / 00:54 · #100
Yaxwi ki menn ozzum varammm....
Cəmi mesajlar: 122
<< 1 ... 8 9 [10] 11 12 13 >>
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 1
Keçidlər