💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.
Son 10 mövzu
📌 ..... axtariram.
Mövzudakı mesaj sayı: 1336

Black_AttackOFF
🕒 25.06.2013 / 11:40 · #761
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙ, minoiskatel dorsense onda saporysan?)

Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙOFF
🕒 25.06.2013 / 11:43 · #762
🏷 Kime OX atmagi oyretdimse,bir gun meni NIWAN aldi!
Black_Attack, Elediki var:))bawqa minalarda varda,ele eliyesenki partdamasin tapanda:))

Black_AttackOFF
🕒 25.06.2013 / 11:46 · #763
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙ, bash leytnantsan?

Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙOFF
🕒 25.06.2013 / 11:46 · #764
🏷 Kime OX atmagi oyretdimse,bir gun meni NIWAN aldi!
Black_Attack, Ne bildin?:))

Black_AttackOFF
🕒 25.06.2013 / 12:15 · #765
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙ, kapitanniq hele 4 ilun var? yoxsa 3?

Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙOFF
🕒 25.06.2013 / 12:29 · #766
🏷 Kime OX atmagi oyretdimse,bir gun meni NIWAN aldi!
Black_Attack, Qaqaw yoooxe ne kapitan ne leytinant,ne sapyor:))sozdu yazdimda buura mina axtariram:))dedim yagin sohbeti tutarsan.ama bele o iwde maragli iwdi,xowma gelir.

Black_AttackOFF
🕒 25.06.2013 / 12:30 · #767
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙ, aa.. sapyor nece defe sef eliyir heyatda bisen?)

Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙOFF
🕒 25.06.2013 / 12:33 · #768
🏷 Kime OX atmagi oyretdimse,bir gun meni NIWAN aldi!
Black_Attack, Olar sehvsiz olmalidi,olanda bi defe olur day 2ci defeye wansi qalmir cox teessufki:))Saxlayanda ALLAH saxlayir ama.

Black_AttackOFF
🕒 25.06.2013 / 12:34 · #769
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙ, sapyorlarcun beledi diyim iki defe sef edirler bir pesheni secende birde minanin yerin sef tapanda

Я_ПрОсТоЙ_Но_БлАтНоЙOFF
🕒 25.06.2013 / 12:40 · #770
🏷 Kime OX atmagi oyretdimse,bir gun meni NIWAN aldi!
Black_Attack, Peweni secmek sehv deyilki,o iw yaranibsa demeli kimse mewgul olmalidi,sehvleri sehv tapmalari ola biler,odaki wukur ALLAHA indiki zamenade muasir texinka zad var itkini 0-a endirir.
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 4Keçidlər