canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil olQeydiyyat
ButulkaDominoDurakTic Tac Toe
İstifadəçi adı və ya ID:
Şifrə:


💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.

Son 10 mövzu

📌 Metroseksuallar
Mövzudakı mesaj sayı: 73
Hemin_Bryunet
Hemin_BryunetOFF
🕒 05.11.2010 / 14:33 · #1
🏷 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
Metroseksual - oz gozelliyine hedden artiq fikir veren,saatlarla guzgu qar$isinda dayanan kisilerdir. Meselen Brad Pitt metroseksualdi. Bele kisilere munasibetiniz.
Dəyişdirildi: Hemin_Bryunet (05.11 / 14:34) [1]
Hemin_Bryunet
Hemin_BryunetOFF
🕒 05.11.2010 / 14:42 · #2
🏷 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
LoLiSaFoNe (05.11.2010/13:37)
zehlem gedir
sebebini bilmek olar?
Hemin_Bryunet
Hemin_BryunetOFF
🕒 05.11.2010 / 14:44 · #3
🏷 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
LoLiSaFoNe (05.11.2010/13:43)
ozune cox fikir veren ceki duzemde olan kisileri beyenmirem.
amma qadinlarin ekseriyyeti Brad Pitt ucun sino gedirler.
AYAN__
AYAN__OFF
🕒 05.11.2010 / 14:45 · #4
x0wum gelmir.kiwi saatlarnan guzgu qabaginda oturmaz.
Hemin_Bryunet
Hemin_BryunetOFF
🕒 05.11.2010 / 14:47 · #5
🏷 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
AYAN__ (05.11.2010/13:45)
x0wum gelmir.kiwi saatlarnan guzgu qabaginda oturmaz.
sevdiyin aktyor ve ya mugenni var?
Hemin_Bryunet
Hemin_BryunetOFF
🕒 05.11.2010 / 14:49 · #6
🏷 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
LoLiSaFoNe (05.11.2010/13:47)
. nedense sevmirem. men.onu onuntimsalinda ona oxsayanlari
ok. Cox sagol.
AYAN__
AYAN__OFF
🕒 05.11.2010 / 14:50 · #7
Hemin_Bryunet (05.11.2010/13:47)
sevdiyin aktyor ve ya mugenni var?
dimey olarki y0x.mene maraglidi kiwi saatlarnan guzgu qabaginda neyniye biler?
bal_qiz
bal_qizOFF
🕒 05.11.2010 / 15:32 · #8
ozune fikir veren,seliqeli,deble geyinenlerin yeri var.ama day qiz kimi saatlarla bezenmeyin yox
Hemin_Bryunet
Hemin_BryunetOFF
🕒 05.11.2010 / 15:43 · #9
🏷 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
bal_qiz (05.11.2010/14:32)
ozune fikir veren,seliqeli,deble geyinenlerin yeri var.ama day qiz kimi saatlarla bezenmeyin yox
razi. Amma Tarkan ve ya Del Piero kimilerinin fanati olanlar da coxdu.
bal_qiz
bal_qizOFF
🕒 05.11.2010 / 15:52 · #10
Hemin_Bryunet, choxdu eleleri.ama men gorunuwune gore Elvisi beyenirem
Cəmi mesajlar: 73
[1] 2 3 ... 8 >>
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 1
Keçidlər