💎 Saytın ən varlısı ol: Knight - 21 manat
БлАтНоЙ СиМпОтЯгА (17.02.2013/23:03)Bugun depresiyyadayam ona gore hara ne geldi yazacam
Raselina ilk cumleni yazin deyiblerey axwama kimi fikirlewdiylervi yoo)


Raselina (17.02.2013/23:05)Yaxwi olar inwallah bawa duwurem seni
Bugun depresiyyadayam ona gore hara ne geldi yazacam

БлАтНоЙ СиМпОтЯгА (17.02.2013/23:06)Bu sevgimin adi sensen
Yaxwi olar inwallah bawa duwurem seni



Raselina (17.02.2013/23:08)O vabwe lomka eliyir adami
Bu sevgimin adi sensen

БлАтНоЙ СиМпОтЯгА (17.02.2013/23:11)He
O vabwe lomka eliyir adami
bugun 38ci defedir qulag asiram uje..Raselina (17.02.2013/23:13)
Hebugun 38ci defedir qulag asiram uje..
