canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

O 'na aid etdiyiniz sevgi cümleleri...
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (29.04.2013 / 19:55)
-deyir gozelim weytan seni o qeder ehtirasla yoldan cixardarki,ayagvin ustunden olan yupkani,kesdirib weyivin ustunnen edersen.Bax hemin annan sende acilma dovru bawlayar,evvel gozlerin acilar,her weyi qehbe gozuyle gorersen,sonra qulaglarin acilar ,ancag soyuw ewidersen,bir az kecer ayaglarin acilar ,getdiyin yer ancag bar,club olar,sonra bu olanlarin ustu acilar ve ailenle aranda olan perdede acilar.Ve en son noqtede qizligin acilar,hec o weyivin ustunden olan yupkanida geymeye marag qalmaz,her elive duwen fursetde ucuz bedenivi gostermeye yer axtararsan ! :/
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (29.04.2013 / 20:05)
uwax vaxtinnan kasib olmuwug , atamiz bawka uwaxlardan ferqlenmiyek diye en agir iwde
bele iwdiyib.vaxtaxt olub aylig maawinin yarsinnan
coxunu bize telefon almaga serf eliyib , düwünübki
menim oglum bawkalarinan ferqlenmesin..
ata'miz bize her ay teze paltar almaga pul verib
ama vaxt olub ozu 1walvari 2il geyinib..
fikirlewibki qoy oglumun eyin bawi seliqeli
olsun..
bizde ata'mizin qocaliginda 1wey
fikirrewmeliyikki , "qoy ata'miz bawkalarinan
ferqlenmesin ! ! !

Mence mende uje vaxtidu 2,3 ile !!! ((((
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (29.04.2013 / 20:08)
+awkim ne oldu ,qurtarmirsan ?
-gozle bir az qalib,qurtariram
+eee bezdim axi gor necenci defedi soxursan
- yaxwi bundan sonra birdefede vso..
+tez olda,havada istidi,terledim axi..
-ewi neyse babama diyerem,karti ne qeder soxdum,bankamatdan pul cixmadi.. ;)
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (29.04.2013 / 20:30)
"Uşaqkən hər axşam yatmadan əvvəl Tanrıya
mənə bir velosiped verməsi üçün dua
edərdim. Bir gün Allahın iş tərzinin bu
olmadığını anladım. Sabahısı gün getdim
özümə yeni bir velosiped oğurladım və hər
axşam yatmadan əvvəl Tanrıya günahlarımı
bağışlaması üçün dua etdim."
-Al Capone
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (29.04.2013 / 20:33)
Bəzi qızlara:
Qırmızı ən çox yanaqlarınıza
yaraşır, vaxtından əvvəl
ayaqlarınızın arasından
axıtmayın...
SLaDkiY_PrinC  SLaDkiY_PrinC [Off] (04.05.2013 / 03:22)
Fahişə olmaq üçün, hökman deyil ki, kimləsə yatağa girəsən.- Gündə bir oğlanla danışırsansa və bu sənin üçün adiləşirsə,sen fahişəsən!-Düzgün geyinməyi bacarmırsansa, oravı-buravı çölde qoyursansa,sen fahişəsən!-Beş-Altı oğlanla danışıb,görüşüb daha sonra günlərin biri hansisa yetimlə nişanlananda,özüvü təmiz ruhlu qız kimi göstərirsənsə əgər,Sən fahişələrin fahişəsisən!Bakirəliyini ərinə saxlamağının nə faydasi var ki?Kim bilir dodaqlarında neçə doğulmamış uşaq var...
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (10.05.2013 / 20:09)
-seni çox sevirem
+ açıq danış
-ev boşdu )))
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (10.05.2013 / 20:10)
Baki bilirsiz nedi? Qizla oglanin, weherin merkezinde normal bir yer tapib otura bilmeyi ucun duz 2 saat vaxt serf etmesidir. Baki sevgilinle wexsi sohbetin olarken, her hansi bir restoranin kabinetine kecen anda butun restoran ehlinin qiz haqqinda "faiwedir" fikri soylemesidir. Baki universitet telebesi qizin dersden sonra iwe getmesi, ordan cixib eve qayidarken tixaca duwmesi ve evlerine daxil olmasinin qaranliq havaya duwduyu ucun cenesi dabanina deyen qonsularinin "Allah bilir kimin evinden gelir " qeybetidir. Baki yawamaq ucun duzgun secilmis mekan deyil. Olmek ucun gozel qebirsanliqlari var...
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (10.05.2013 / 20:16)
Baki gozun aydin yay gelir:
- yine her cure sakinlerin tokulecey Xezerivin qucagina........kimi denizqiragi bahali kafelerde dincelecey......kimi evden getirdiyi qarpiz pendir coreyin yiyecey.....kiminin heyat yoldawi o biri uwaglara qowulmuw uwagini axtaranda..... Kiminin heyat yoldawi erinin veziyetinin gul olmasindan istifade edib ,meylin yad kiwilere salacag..........10 qr arag icib wire donub mawinin denize salan kim..........devenin atin meymunun sikinnen tutub wekil cekdiren kim.............denizin altina baw vurub camaatin qizinin ayaginin arasindan kecen kim.........bir gozu arvadinda bir gozu yan katecde uzanan iri dowlu xalada olan kim.....belini yandiran kim,ozunu yandiran kim......hele 20 qepiyin qedrin bilib denize sicib-iwiyenleri dimirem......qargidali ,ucurtma,marojn satanlar...........bir qiz gelib kupalnik isteyende "baci ele sizin eyninizedi" diyib sora arxadan bacisinin gotune baxanlar....saymagla qurtarmazki Bakinin yay temasin....bir sozle yene yay gelir "Baki g
...
Ardını oxu >>
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (22.05.2013 / 17:44)
Sevən insan “sənin səhvin” yerinə “ üzr istəyirəm” deyəndir... “Hardasan” yerinə “mən burdayam” deyəndir ... “bunu necə etdin?!” yerinə “niyə etdiyini başa düşürəm” deyəndir ...və sevgi “kaş ki” yerinə daima “yaxşı ki” deyəndir ...
Наверх  Cemi mesajlar: 2515

<< 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 252 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (57)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 6874 / 1265