canimaz.com
Sevgi qocalmaz, yalnız qalınmaz!
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Aile qurarken sevdiyiniz insanla yaş ferqine münasibetiniz ?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (04.04.2014 / 08:16)
cox_sarsildim, 10 yash bir az chox oldu axi..men isteyerem qiz menden boyuk olsun..chox yox aaa 2-3 yaw..,bu sadece istekdi)))he.iwe ozumden boyukle alinib balacaynan didirik bir birimizi. Boyuk aqillidu))
cox_sarsildim  cox_sarsildim [Off] (04.04.2014 / 09:19)
SiSeRoN, He neyniyim indi xeyr dua verim? he day denen torbada piwik varda. Qizin oglandan boyuk olmagina o vaxt yaxwi baxiram ki oglan qizdan boyuk gorsene. Onda he. Hemde ki cox vaxt ogul analarida razi olmur qizin oglandan boyuk olmagina.
cox_sarsildim  cox_sarsildim [Off] (04.04.2014 / 09:25)
P.s. "" sozum oglanlaradi eger aile qurub ailede sozunuzu deye bileceksizse, oz qerarlarinizi ozunuz vereceksizse evlenin. Anaya ana kimi, arvadada arvad kimi deyer vermek lazimdi. Yoxsa anamdi atamdi deye men olara hecne deye bilmerem deye getirib arvadi ayaglara veressise yaxwisi hec evlenmeyin. Ele etmek lazimdi ki evde seni kiwi kimi gorsunler. Yoxsa anada atada seni zeif uwag kimi gorende inanin hec arvadda uwagda o kiwiye deyer qoymur. Ureyim doludu e bu movzuda)))
MoyParenProstoAngeL  MoyParenProstoAngeL [Off] (04.04.2014 / 10:13)
hami derdin serin gelib bura yazirki)))))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (04.04.2014 / 12:19)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
cox_sarsildim (04.04.2014/10:25)
P.s. "" sozum oglanlaradi eger aile qurub ailede sozunuzu deye bileceksizse, oz qerarlarinizi ozunuz vereceksizse evlenin. Anaya ana kimi, arvadada arvad kimi deyer vermek lazimdi. Yoxsa anamdi atamdi
ANAMDI ATAMDI demeyen oqlan sabah 100% arvadinin badalaqina tush gelecey
ozduyunde fikirreshecekki onu dunyaya getirene hormet edib saymiyan mene nece hormet ede bilerki
sef fikirdesen
e millet bina qulaq asmiyun
cox_sarsildim  cox_sarsildim [Off] (04.04.2014 / 12:32)
Black_Attack, Men demedim hormet etmeyin. Dedim ki ananin atanin ana ata yeri var aileninde aile. Men ozumde anayam. Oglumda var qizimda. Yoldawiminda hec bir vaxt anasinin atasinin uzune ag olmasini istemirem. Men onu istesem sabahda menim oglum onu mene eder. Sen bawa duwmedin men neyi dedim.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (04.04.2014 / 12:34)
men basa dushdum sen ortaq mexrec terefdarisan ama bu mumkun olmur gerek po lyubomu hansisa hansisa faiz nisbetinde ustun ola
gelin soz eshitmeyi daha doqrusu SOZ yemeyi bacara
cox_sarsildim  cox_sarsildim [Off] (04.04.2014 / 12:42)
Black_Attack, Duzdu gelin soz goturmeyi bacarmalidi. Soz gotureenin yer oturanindi. Ama her wey evde kiwiden asilidi. Ogulgerey arvadin yaninda yox daldeydi anasinada nese desin ki evde sulh olsun. Mehribancilig olsun
Black_Attack  Black_Attack [Off] (04.04.2014 / 12:46)
cox_sarsildim, sen bir sheyi derk elemirsenki ana atanin o vaxt artiq neyese razi olan vaxtlari olmur ollar daha cox qaygi daha cox hormet teleb elemeye bashdiyillar
Sampria  Sampria [Off] (04.04.2014 / 14:27)
max 3-4yaw.
Наверх  Cemi mesajlar: 185

<< 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 7498 / 972