💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.
Son 10 mövzu
📌 nokia lumialardan anlayan var?
Mövzudakı mesaj sayı: 146

Black_AttackOFF
🕒 30.08.2013 / 23:25 · #31
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
biy ele menim dostimin telinnendi ele ondada rasiyadan gelmedi. dayan basha salim nece ishlet onun blutuzun birinci o biri telefonnan qosh bir birine sora nese gonder

Black_AttackOFF
🕒 30.08.2013 / 23:25 · #32
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
ama bele deyishmeyede raziyama aaaa sene tep teze nokia 1280 verirem)

Isyankarsin_OFF
🕒 30.08.2013 / 23:26 · #33
Ele edirem qowalawdiriram ama nese gondermek olmur

Black_AttackOFF
🕒 30.08.2013 / 23:27 · #34
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Isyankarsin_, hecne yazilmali dor ona men ona rahat gonderirem rahatda qebul edirem

Isyankarsin_OFF
🕒 30.08.2013 / 23:29 · #35
bes mende niye olmur axi?

Black_AttackOFF
🕒 30.08.2013 / 23:31 · #36
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
e olmir ge ver menede direm sene canun qutarsun))

Isyankarsin_OFF
🕒 30.08.2013 / 23:32 · #37
Sende 1280 verirsen axi neynem onu men?

Black_AttackOFF
🕒 30.08.2013 / 23:33 · #38
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
pah nolarki biri kasib olanda biride imkanni olarda telefon dor 1280((

Isyankarsin_OFF
🕒 30.08.2013 / 23:34 · #39
Yoxe o menada demiremki men esas internet xidmetlerine gore aliram teli

Black_AttackOFF
🕒 30.08.2013 / 23:35 · #40
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
yaxshi ustunde 300 man ver Gt N7100 verirem
Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 1Keçidlər