💬 Forum
Mövzulara baxın, sual verin, fikir paylaşın və aktiv müzakirələrə qoşulun.
Son 10 mövzu
📌 nokia lumialardan anlayan var?
Mövzudakı mesaj sayı: 146

Black_AttackOFF
🕒 31.08.2013 / 16:01 · #91
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
registrasiyadan kecmelisen bakselde

Isyankarsin_OFF
🕒 31.08.2013 / 16:03 · #92
Kecmiwem 4gundu.registrasiya mesajida gelib hetta.rabite nazirliyinde olan qaynar xettede zeng etmiwem.oda diyir mesaj gelenden 24saat sora iwlemelidi.ama iwlemirki iwlemir

Black_AttackOFF
🕒 31.08.2013 / 16:15 · #93
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
bir caren var

Isyankarsin_OFF
🕒 31.08.2013 / 16:20 · #94
Sene verim telefonu?))

Black_AttackOFF
🕒 31.08.2013 / 16:24 · #95
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
eshi paxil sheysen vermersen)
cirp yere)

Isyankarsin_OFF
🕒 31.08.2013 / 16:31 · #96
Sen cox ureyiaciqsan axi.
))ele senin acigina iwledecem onu yerede cirpmayacam 
Black_AttackOFF
🕒 31.08.2013 / 16:33 · #97
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
pailliqimi harda gordunki?)

Isyankarsin_OFF
🕒 31.08.2013 / 16:34 · #98
Dunenki 300manat sohbetinde

Black_AttackOFF
🕒 31.08.2013 / 16:38 · #99
🏷 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
a oni sen ciddiye qebul elemishdun? delisen e))) men o teli satmaram e day cunki o vaxt 650 verirdiler satmadim indi 300e satmaq obidnodur onu qeti satmaq fikrim yoxdi)

Isyankarsin_OFF
🕒 31.08.2013 / 16:42 · #100
elbette ciddi qebul etmemiwdim sende lap uwaq eledine meni
ama sozun duzun zarafatla diyerler Forum faylları
Bu mövzudakı fayllar 1Keçidlər