Şerh edirik:Ozgeye vermeye ureyim mi var?!
asik5 
(29.08.2013 / 19:47)
superrrrrrrrrr
[Conkisde_Paradice] 
(02.08.2013 / 08:22)
а я думал что это хансыса шаире филандир:) очен смешно

(02.08.2013 / 00:06)
o Deli qelbimde dimekdi Divane sozu.
[Conkisde_Paradice] 
(01.08.2013 / 23:50)
диване тйехелюсу мне знакомый гяалир
Cemi 4 şerh edilib
Meqaleye qayıt