Şerh edirik:Xallarin menasi

(14.05.2014 / 16:46)
ncncnc. ne cox bilirseneee senn
___M___ 
(15.04.2014 / 22:25)
Меним еле бир йеримде халым вар ки, валлах сох истердим билем не демекдир))))

(10.03.2014 / 14:56)
menim bütevlikde götürsek coy yerimde xal var.sehv yazmisan

(05.02.2014 / 01:35)
elbette bunlar bow weydi

(05.02.2014 / 00:41)
Tewekkur eziyyet cekmisen ama men beleweylere cox etibar etmirem.menim cenemde xal var ne eqoistem nede qisqanc.
_charli 
(04.02.2014 / 12:24)
Cox sagol
Cemi 6 şerh edilib
Meqaleye qayıt